Buzz Rakeťák dostal vlastní film, v prvním českém traileru má hlas Kapitána Ameriky

Připravte se na kosmickou výpravu do nekonečna a ještě dál!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

První český trailer filmu Rakeťák

reklama

Buzze Rakeťáka nemusíme představovat. Do dějin animovaných filmů vstoupil už v roce 1995 v revolučním Toy Story: Příběhu hraček, prvním celovečerním filmu vzniklém kompletně v počítači pomocí 3D animace. Studio Pixar od té doby vytvořilo spoustu dalších animovaných megahitů, ale k Příběhu hraček se pravidelně vrací.

Tentokrát však svou pozornost zaměří právě na postavu superhrdinného astronauta a odpoví, jaký je původ legendy, která dala vzniknout figurce, jak ji známe oživlou z Příběhu hraček.

Rakeťák
Autor: Pixar Rakeťák

Film režíruje Angus MacLane, který dělal animátora pro pixarovky Úžasňakovi nebo Hledá se Dory. Hlas hlavního hrdiny se obstará Chris Evans (Captain America), původního Buzze Rakeťáka jako hračku namluvil Tim Allen, slavný seriálový Kutil Tim.

Za velkým kosmickým dobrodružstvím vyrazí Rakeťák v červnu 2022, kdy by měl dorazit i do českých kin.

Těšíte se?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!