Nový český trailer Captain Marvel vás přichystá na Avengers 4

Brie Larson se představuje jako zásadní marvelácká superhrdinka.
Captain Marvel
Captain Marvel
Marvel Studios
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už 25. dubna 2019 půjde do kin čtyřka Avengers, o které toho zatím moc nevíme. Potitulková scéna trojky nám nicméně prozradila, že se ve filmu objeví (dosud utajená) superhrdinka Captain Marvel, kterou jde zavolat jen pagerem z 90. let.

Pilotka Carol Danvers, jejíž origin zahrnuje smíchání lidské DNA s mimozemskou rasou Kree (a následný boj se zlými Skrully), se nám už 7. března 2019 představí ve vlastním filmu. A právě ten se dočkal nového traileru, v němž se Marvel snaží ukázat, proč bude Carol nejmocnější postavou v celém propojeném vesmíru.

Krátká odpověď zní: Umí létat vesmírem a likvidovat všechno, co jí stojí v cestě! Na dlouhou (respektive dvouapůlminutovou) cestu se pak klidně podívejte sami, a nejspíš váš potěší, že u ní asistuje mladý Nick Fury, jehož v roce 1995 čeká kupa zásadních událostí. Minimálně by mohl přijít o jedno drahocenné oko...

Trailer s českými titulky

Trailer s českým dabingem

Captain Marvel zbývají do premiéry ještě celé čtyři měsíce. Kampaň tedy kromě trailerů a fotek vytasí i pár plakátů (viz ten nový), a pokud doufáte, že nám tu rýsuje velká konkurence Wonder Woman, tak... doufáte zcela správně!

Nový plakát Captain Marvel
Autor: Marvel Studios Nový plakát Captain Marvel
Tento článek najdete v těchto speciálech
Reklama
Reklama