První fotka Captain Marvel, nejdůležitější superhrdinky z Avengers 4

Marvel představil svoji novou leteckou hvězdu.
Captain Marvel a Avengers
Captain Marvel a Avengers
Marvel Studios
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud jste viděli potitulkovou scénu Avengers 3, dobře víte, že Nick Fury před svou "smrtí" zavolal tajuplnou posilu. Komiksoví fanoušci ihned poznali, že jde o Captain Marvel, a zbytek světa se to po filmu dozvěděl ze spousty článků. Superhrdinka s tváří oscarové Brie Larson je nicméně na cestě a v Entertainment Weekly byla konečně odhalena její filmová podoba.

Co přesně má Carol Danvers před sebou? Pochopitelně velký střet s Thanosem, na který dojde 25. dubna 2019 v Avengers 4. Ještě předtím se ale představí v sólovém filmu, kde uvidíme její přerod z armádní pilotky v superhrdinku s mimozemskými schopnosti, která má v sobě DNA mimozemské rasy Kree.

Captain Marvel
Autor: Marvel Studios Captain Marvel

Právě Kree přitom budou chystat invazi na Zemi, kterou musí Captain Marvel zastavit. A to v devadesátých letech a s pomocí mladého Nicka Furyho, na cestě je tedy na zásadní marvelácký prequel, po němž celý propojený vesmír možná nebude jako dřív.

Kdy se Captain Marvel poprvé objeví v kinech? Její sólovka má českou premiéru 7. března 2019. Připravte se tedy na spoustu fotek, trailerů a dalších marketingových vychytávek, které budeme na COOLu velmi pozorně sledovat!

Tento článek najdete v těchto speciálech
Reklama
Reklama