Nejšílenější akčňák roku vyráží dech famózními bitkami. Co má společného s Hrou na oliheň?

Hlavní hrdina má v hlavě bombu... a zároveň hlas, který mu dává stále šílenější příkazy.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nový akční film Carter přináší podobnou atmosféru jako Hra na oliheň
Netflix

reklama

Korejská kinematografie se chystá odpálit další bombu poté, co loni převálcovala svět seriálem Hra na oliheň. Jde o pořádně našlapaný akční film Carter, jehož hrdinovi vybuchne v případě, že nesplní požavky neznámého hlasu, nálož v hlavě.

V hlavní roli se pořádně otáčí Won Joo (seriály Aelliseu, Gaksital, Dětský doktor) a režíruje Byeong-gil Jeong, který už v akčním žánru získal značné renomé povedenými snímky Nelítostná a Naega salinbeomida. Jeho dalším projektem má mimochodem být hollywoodský akčňák Afterburn s Geraldem Butlerem.

Nový akční film Carter přináší podobnou atmosféru jako Hra na oliheň
Autor: Netflix Nový akční film Carter přináší podobnou atmosféru jako Hra na oliheň

Trailer zaujme maximálně dynamickým a syrovým záběrováním s omezenými střihy, které kamerou přilepenou k hrdinům připomíná hraní akčních videoher – podobně jako třeba Hardcore Henry (2015). Vše má krvavost a nekompromisnost typickou právě pro asijské akčňáky, z nichž bohatě čerpá i další fenomén posledních let, John Wick s Keanu Reevesem v hlavní roli. Snad se mu tedy výsledek dokáže vyrovnat!

Líbí?

Zdroj: Polygon

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!