Čeká nás záplava filmů se Spider-Manem! Kolik jich Marvel chystá? A bude Spidey v Avengers 3?!

Pavoučí superhrdina zdaleka nekončí!
Spider-Man a Avengers
Spider-Man a Avengers
Marvel Studios

reklama

Spider-Man se letos triumfálně vrátil na velké plátno. Jeho třetí filmová verze se objevila v komiksovce Captain America: Občanská válka a možná vám neuniklo, že už je natočená i nová sólovka, která půjde do kin 6. července 2017. Pavoučí superhrdina se v ní utká s vynálezcem Vulturem, jehož ztvární bývalý Batman Michael Keaton. A aby těch frajerů nebylo málo, navíc se ve filmu objeví i Downeyho Tony Stark.

Iron Man samozřejmě vyfasuje jen vedlejší roli, prim totiž bude hrát samotný Peter Parker. Jeho představitel Tom Holland si v létě navlékne kostým teprve podruhé, už nyní ale potvrdil, že se ho jen tak "nezbavíme". Na kolik filmů se Marvelu upsal? Ačkoliv bývá maximum i devět, v tuhle chvíli má jistých šest pavoučích dobrodružství. Nepůjde ale o klasickou sérii filmů, Spider-Man se totiž objeví i po boku jiných superhrdinů.

Holland přímo potvrdil, že si dá tři klasické sólovky a tři výlety za kamarády. Bude jedním z nich trojka Avengers? To podle něj není stoprocentně jisté. Všichni by se ale divili tomu, kdyby největší marveláckou událost vynechal, tak s ním spíš počítejte. Stejně jako s dalšími návštěvami v zatím nespecifikovaných sólovkách jeho kolegů.

Ve kterých filmech byste Spider-Mana použili vy? A kam vám naopak moc nesedí? Dejte vědět v diskuzi, v Marvelu určitě ocení inspiraci!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!