ČESKÝ TRAILER: Transformers 5 si vyšlápnou na nácky!

Jak velkou sodu dostanou?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKÝ TRAILER: Transformers: Poslední rytíř

reklama

Nadcházející pátí Transformeři se roztáhnout do mnoha časových období. Michael Bay buduje novou mytologii, která má sahat až do doby Krále Artuše, a teprve po bitevní scéně na koních se film pomalu vydá do současnosti. Kde všude se zastaví? To nám kampaň zatím neprozradila. Určitě ale dojde na druhou světovou válku, během níž by Transformeři mohli zasáhnout do boje s nacisty.

Vlajky s hákovými kříži potvrdily už před pár měsíci fotky s natáčení. A teď se jedna dostala až do prvního traileru (i s českými titulky ho máte nahoře v playeru), ve kterém Anthony Hopkins nastiňuje novou transformeří zápletku. Dočkáme se i nějaké velké bitvy z druhé světové? Anebo se tohle období vážně jen mihne? Pokud dojde na možnost číslo jedna, snad nebude chybět drtivé robotí vítězství!

Epická řežba Transformers: Poslední rytíř k nám dorazí 22. června 2017.

reklama

reklama