ČESKÝ TRAILER: Vraťte se v novém filmu podle J. K. Rowlingové do světa Harryho Pottera!

Potterovský prequel Fantastická zvířata a kde je najít uvidíme za rok na podzim!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)
Warner Bros.

reklama

Zamávejte Harrymu Potterovi, seznamte se s Mlokem Scamanderem. Hrdina bradavické učebnice Fantastická zvířata a kde je najít se dočkal vlastního filmu (z pera J. K. Rowlingové!). Technicky jde o prequel potterovského příběhu, odehrává se totiž ve stejném kouzelnickém světě. Tentokrát se ale nepodíváme do současných Bradavic, nýbrž do roku 1926 a do New Yorku.

Právě tam vyrazí magizoolog s tváří oscarového Eddieho Redmaynea (Teorie všeho), který se právě představil v prvním traileru. Co se mu ve filmu přihodí? Bude muset pochytat "fantastická" zvířata, která utečou z jeho kufříku. Takže se připravte na tři velké kouzelnické podívané, které Harrymu snad neudělají ostudu.

Co říkáte na první trailer? Dejte vědět v diskuzi a zapište si do kalendáře 17. listopad 2016. Právě v ten den se totiž bude konat česká premiéra!

reklama

reklama