Chuck Norris slaví 81. narozeniny. Tady je 5 jeho nejzábavnějších kousků

Čím vším nás už pobavil legendární Chuck Norris?
Nejnebezpečnější pěst ve vesmíru!
Nejnebezpečnější pěst ve vesmíru!
CBS

reklama

Největšímu tvrďákovi ve vesmíru je dnes úctyhodných 81 let. Chuck Norris začínal jako expert na bojová umění v Letectvu Spojených států amerických, pak se ale vrhl na filmovou kariéru a v roce 1972 se porval i se samotným Brucem Lee. Následně se objevil v desítkách akčních filmů, v nichž prováděl tak ohromující věci, že se pomalu ale jistě stával legendou. A v devadesátých letech jeho status zacementoval seriál Walker, Texas Ranger, který nabídl zhruba 672 vymakaných kopů z otočky.

Dnes už se těžko zjišťuje, které z Chuckových kousků byly myšleny smrtelně vážně a kterým se lidé smáli už při natáčení. Tady každopádně máte pětici těch nejšílenějších a nejzábavnějších.

1) Duel s bazukami

Chucka Norrise se lidé obvykle snaží umlátit, ubodat nebo zastřelit. S bazukou na něj kupodivu chodil málokdo, což zřejmě souvisí s touhle scénou z filmu Invaze U. S. A. Na Chucka si prostě s velkým kalibrem nepřijdete!

2) Smrtící motorka

Chuck Norris je přeborník v bojových uměních, občas ale využije i jinou zbraň než svoje ruce a nohy. Třeba motorku, kterou si osedlal v jedné z nejpamátnějších scén z Delta Force. Chuck tu zabíjí nemilosrdně, efektivně a stylově. Ostatně jako skoro vždycky.

3) Zabití nepřítele pohledem

S Walkerem, Texas Rangerem, se Chuck dostal na nový smrtící level. Člověk musí většinou alespoň mrknout nebo hnout prstem, aby někoho zabil. Pro Chucka Norrise to ale od jisté doby neplatí!

4) Morfování v medvěda

Kdekdo by se s vámi asi hádal o tom, jestli je Chuck Norris vůbec člověk. A dejte si pozor, abyste tuhle debatu neprohráli, protože... se umí změnit v medvěda!

5) Cameo v Expendables 2

Při natáčení Expenbables 2 už byl Chuck akční a internetovou legendou. Když tedy dorazil na scénu, aby zachránil Sylvestra Stalloneho a jeho žoldáckou partu, byl ikonizován od první do poslední vteřiny. A ještě zbyl čas na vtipy o kobrách!

Bonus: Epická roznožka

Pokud Chuck z masa a krve na něco náhodou nestačí (jako že stačí na všechno!), je tu jeho digitální dvojník. Ten se před pár lety rozhodl, že zastíní kamionovou roznožku Jeana-Clauda Van Damma. A víceméně se nedá pochybovat o tom, že by se mu to nepovedlo.

Čím Chuck nejvíc oslnil vás?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama