Chystá se filmový návrat do Bradavic? Víme, jak to bude s novou trilogií Harryho Pottera!

Vrátili byste se do Bradavic?
harry nebude1
harry nebude1
Warner Bros

reklama

A nedají se. Skalní fanoušci Harryho Pottera snad každý rok snaživě prosí, aby studio Warner Bros oznámilo nové filmové pokračování slavného čaroděje. Jakoby nestačilo, že se ještě letos do kouzelnického světa vrátíme v připravovaných Fantastických zvířatech nebo že příběh, který na události poslední knížky o Harrym navazuje, už vlastně vyšel ve formě divadelní hry. Lidé zkrátka chtějí filmy a v posledních dnech se spekulace dokonce rozjely takovým způsobem, že to zmátlo hned několik velkých filmových serverů.

harry ron hermiona

V září vyjdou 3 nové knihy ze světa Harryho Pottera! O čem budou?

Ty začaly potvrzovat, že studio Warner Bros už pečlivě pracuje na nové trilogii, která právě vychází z příběhu Harryho Pottera a Prokleté dítě. Scénář k tomuto dílu byl zpracován také knižně a za pár dní by měl dorazit přeložený už i k nám. Jasně, studio by sice potřebovalo silnou značku, kterou by mohlo dále dojit, jako sůl a z tohoto hlediska by zpráva dávala i celkem smysl, realita je ale nakonec úplně jinde.

České vydání Harryho Pottera a prokleté dítě už se blíží

Harry Potter a prokleté dítě konečně v češtině! Víme, kdy vyjde a co nás čeká

Den nato totiž studio Warner Bros informovalo novináře, že veškeré informace ohledně nové trilogie jsou falešné a žádné další filmy v plánu aktuálně nejsou. Bohužel, smutným fanouškům nezbyde nic jiného, než si příběh o Prokletém dítěti přečíst a do kina si zajít alespoň na novinku s Eddie Redmaynem, Jonem Voightem nebo Colinem Farrelem. Fantastká zvířata a kde je najít budou v kinech už od 17. listopadu, 2016.

reklama

reklama