Démonický comeback Keanu Reevese. Opět z něj bude Constantine a nevrací se jen on

Slavný lovec pekelných stvůr nečekaně dostává druhou šanci. Kdo všechno u toho bude?
Keanu Reeves ve filmu Constantine
Keanu Reeves ve filmu Constantine
Warner Bros.

reklama

Jeden z nejzajímavějších komiksových hrdinů ze stáje DC (a člen Justice League Dark) se vrátí na filmová plátna. John Constantine neboli Hellblazer dostal v roce 2005 tvář Keanu Reevese, kterého ve filmu Constantine režíroval Francis Lawrence (Já, Legenda, Rudá volavka). Oba se nyní upsali chystanému pokračování, jež konečně dostalo od studia Warner Bros. zelenou.

Film bude spoluprodukovat věhlasný J. J. Abrams, který původně chystal seriálovou podobu Constantina pro HBO Max. Ta však kvůli úsporným opatřením neprošla stejně jako třeba jiný komiksový seriál s Madame X. Přednost dostaly filmy, což však neznamená, že by seriály nemohly vzniknout jinde v rámci licenční dohody.

Keanu Reeves ve filmu Constantine
Autor: Warner Bros. Keanu Reeves ve filmu Constantine

Scénář druhého Constantina píše Akiva Goldsman (Čistá duše, Já, legenda, Hranice nemožného). Měl by na něj mít dost času, protože režisér Lawrence musí nejdřív dokončit prequel Hunger Games podle knihy Balada o ptácích a hadech. Navíc se upsal seriálové adaptaci videohry Bioshock, u té však není jasné, v jak pokročilé fázi vývoje se momentálně nachází.

Zdroj: Deadline

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!