Cooltovní březnové čtvrtky na Prima COOL: Cliffhanger vs. Pulp Fiction

Naše pravidelná akční nadílka je tady!
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
Miramax Films

reklama

S jarem přichází nejen oteplení, ale ve čtvrtek také akce jako řemen! Tentokrát se u nás ohřeje mimo jiné i kultovní Pulp Fiction.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima COOL - COOLtovní movies (březen)

Lovec bouřek

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 5. března ve 22.20

Do strhujícího světa pilotů nás hned v úvodu měsíce pozve Lovec bouřek! Dolph Lundgren se tu ukáže jako elitní letec Jack Holloway, který je křivě obviněn z krádeže supermoderní stíhačky Lovec bouří. Ve skutečnosti si však stroj půjčil zlotřilý generál, který plánuje svrhnout americkou vládu. Holloway se tak bude muset dostat z vězení, očistit své jméno... a samozřejmě překazit zákeřné plány hlavního padoucha.

Lovec bouřek
Autor: Franchise Pictures Lovec bouřek

Bez úniku

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 12. března ve 22.25

Týden nato se připomene Jean-Claude Van Damme v gangsterce říznuté westernem o partě uprchlých vězňů, kteří se potkají se svým bývalým kolegou. Tomu se však podařilo uniknout zákonu – a sám se stal šerifem v kalifornském zapadákově! Krom JCVD se v Bez úniku objeví i Grand Bowler (seriál Defiance), hlavního muže zákona si přitom (překvapivě!) nezahraje JCVD, nýbrž Lennie James alias Morgan Jones z Živých mrtvých!

Bez úniku
Autor: WellGo USA Entertainment Bez úniku

Pulp Fiction: Historky z podsvětí

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 19. března ve 22.25

Bezpochyby největším trhákem března však bude tarantinovka Pulp Fiction! Klasika, která „udělala“ Tarantina Tarantinem, nám vyjeví ty nejkrutější příběhy podsvětí v Los Angeles od toaletního konce elegantního vrahouna po rychlokurz rozdílu mezi motorkou a chopperem. Dodnes zřejmě nejoblíbenější Quentinův film se může pochlubit plejádou slavných tváří včetně Johna Travolty, Bruce Willise anebo Umy Thurman!

Pulp Fiction: Historky z podsvětí
Autor: Miramax Films Pulp Fiction: Historky z podsvětí

Cliffhanger

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 26. března ve 22.25

Měsíc pak zakončíme se Stalloneho horolezeckou klasikou jménem Cliffhanger. Sly se tu představí jako traumatizovaný horolezec s dobrým srdcem, který se omylem nachomýtne k loupeži století. Zloduchům totiž jejich stovky milionů doslova vyletí do luftu a jedinou možností, jak se k bankovkám dostat, je vydat se k nim až na vrcholky hor. Biják kombinující akci násilnou i lezeckou tak stylově udělá definitivní tečku za uplynulou zimou.

Cliffhanger
Autor: TriStar Pictures Cliffhanger

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!