Cooltovní červencové čtvrtky na Prima COOL: Život kung-fu legendy a cestování časem

Od Bruce Lee po Timecopa.
Dračí život Bruce Lee
Dračí život Bruce Lee
Universal pictures

reklama

Parné letní čtvrtky budou po desáté večer opět okořeněny hutnou akcí – poznejte, jaké cooltovní movies se na vás chystají v červenci!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima COOL - COOLtovní movies (červenec)

Dračí život Bruce Lee

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 5. července ve 22.25

Hned na úvod měsíce si dáme životní příběh praotce zakladatele akčních filmů v jejich martial arts podání - Dračí život Bruce Lee! Fenomenální a tragicky ukončená skutečná story si zaslouží pozornost nejen kvůli tomu, že jde o nejlepší cooltovní biják měsíce – nebýt Bruce Lee a jeho výjimečného nadání, jen stěží by v jeho šlépějích následovali Chuck Norris, Steven Seagal a další známí, déle žijící výtečníci. Pokud vám není akční žánr lhostejný, Dračí život Bruce Lee si nemůžete nechat ujít.

Dračí život Bruce Lee
Autor: Universal pictures Dračí život Bruce Lee

Přímý kontakt

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 12. července ve 22.25

Na první pohled zní Přímý kontakt jako pokračování Hříšného tance, vše se ovšem asi změní, když zmíníme, že v hlavní roli dorazí severský nadčlověk Dolph Lundgren. Ten dostane jako bývalý elitní voják férovou nabídku - pustíme tě z vězení, když nám pomůžeš zachránit jistou fešandu. Dolfi úkol splní víc než dobře. Právě díky tomu se však i s onou femme fatale ocitá na útěku!

Přímý kontakt
Autor: Millennium Films Přímý kontakt

Timecop

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 19. července ve 22.25

Timecop s Jean-Claudem Van Dammem vznikl v roce 1994, je však zasazen do šíleně futuristické budoucnosti extrémně vzdáleného roku 2004, kdy je cestování časem jenom o fous složitější než jízda tramvají. Ve světě, kdy může kdokoliv změnit historii, však na celou neplechu musí dohlížet i nový druh poldů – totiž těch časových! JCVD bude tentokrát dělat roznožky nejen v budoucnosti (minulosti?), ale i minulosti (ještě větší minulosti?). To celé v režii Petera Hyamse, tvůrce starých thrillerů Kozoroh jedna a 2010: Druhá vesmírná odysea.

Timecop
Autor: United International Pictures Timecop

Blesk

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 26. července ve 22.25

Červencovou jízdu pak zakončíme stylovými bouráky ve filmu Blesk. Jackie Chan tu jako dokonalý řidič musí osvobodit své unesené sestry nejen skrze kopance do hlav, ale i velký silniční závod. Cesta k tomu bude nesnadná, Jackiemu se totiž auta sypou pod rukama rychleji než sůl, rozhodně však bude nač se dívat - v době natočení byl totiž Blesk nejdražším hongkongským filmem všech dob!

Blesk
Autor: Golden Harvest Company Blesk

reklama

reklama