Cooltovní červnové čtvrtky na Prima COOL: Připomeňte si legendární Predátory

Těší se na vás Arnie i Sly!
Predátor
Predátor
20th Century Fox

reklama

I v červnu budou čtvrteční filmy po desáté večer plné akce. Na jaké borce (a borkyně) se můžete těšit tentokrát? Připraveni jsou první dva Predátoři nebo Stallone na vražedné odvykačce!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima COOL - COOLtovní movies (červen)

Střelec v ohrožení

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 7. června ve 22.20

Do žánru špionážních drsáren svou troškou do mlýna přispěje Střelec v ohrožení s Wesleym Snipesem. Ten se tu jako bývalý tvrďák ze CIA dočká klasického vyrušení z důchodu a nutnosti udělat "jednu poslední misi" ve formě zneškodnění krutého teroristy. Nepřekvapí, že na své výpravě bude zrazen a ocitne se mezi mýnskými koly. Pobaví však, že se ve filmu ve vedlejších rolích objeví jak Charles Dance (táta Lannister ze Hry o trůny), tak i Lena Headey (Cersei ze Hry o trůny)!

Střelec v ohrožení
Autor: April Productions Střelec v ohrožení

Predátor

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 14. června ve 22.20

Speciální komando amerických superdrsňáků se vydává do jihoamerické džungle natrhnout zadele komunistickým rebelům – jenže postupně odhalí, že něco mimozemského postupně natrhává zadele i jim! První Predátor je klasikou, v níž Arnie poprvé čelí někomu, kdo je ještě krutopřísnější než on sám. A budou u toho i všechny legendární hlášky a kvéry v čele s Bezbolestnou. Prostě ideální film do startujícího parného léta!

Predátor
Autor: 20th Century Fox Predátor

Predátor 2

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 21. června ve 22.20

Legenda o mimozemském nimrodovi pokračuje o týden později Predátorem 2! Lov se tentokrát přesune do betonové džungle Los Angeles konce 90. let, které krom vlny veder postihla i krvavá válka gangů a variace na cosi jako Smrtonosnou zbraň… s ufounama! Druhý Predátor rozvíjí příběh komplexnějším způsobem a těžko popřít, že ne každému tenhle styl sedl – dnes však snímek platí za kult i díky tomu, že je tu poprvé naznačeno spojení se světem Vetřelců!

Predátor 2
Autor: 20th Century Fox Predátor 2

D-Tox

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 28. června ve 22.25

Když filmaři zavřou agenta FBI s tváří Sylvestera Stalloneho na odvykačku, vypadá to zprvu na psychologické drama. Drsňák v rehabu si totiž prožil své, stal se kvůli tomu alkoholikem a nyní se musí znovu postavit na nohy. Jenže pak se tenhle "akčnější Přelet na kukaččím hnízdem" promění v solidní komorní thriller – někdo totiž v odlehlém sanatoriu záhadně vraždí chovance a Stallone tak bude muset chtě nechtě znovu do akce. Jinak může být dalším nebožákem na řadě!

D-Tox
Autor: Universal Studios D-Tox

reklama

reklama