Cooltovní prosincové čtvrtky na Prima COOL: Chuck Norris vs. Temný anděl

Dolph Lundgren nebo Steven Seagal si už brousí nože.
Zálesák
Zálesák
Nu Image
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ať už je to ufounský dealer ve sci-fi Temný anděl, zlé motorové pily, anebo pekelný srbský mafián s tváří Hellboye, prosincové cooltovní akční filmy se ponesou v duchu spravedlivé odplaty!

Temný anděl
Prima COOL - COOLtovní movie (prosinec)

Temný anděl

Na COOLu ve: čtvrtek 6. prosince ve 22.25

Souboj s výrobci drog je vždycky polízanicí – a co teprve když pocházejí z vnějšího vesmíru! Dolfi Lundgren se s takovým ufounským smažičem porve v klasické akční sci-fárně Temný anděl. Jako drsný pozemský polda totiž v bijáku mírně podobném Predátorovi 2 zjistí, že za narůstající kopu mrtvol ve městě může mimozemský lovec. Postupně odhaluje, že ten potřebuje k výrobě svého matroše lidské mozky, rozhodne se mu však jeho sklizeň přetrhnout. A neobejde se to bez hlášek, u nichž stříká stejné množství krve, jako i testosteronu!

Temný anděl
Temný anděl
Triumph Releasing Corporation

Zálesák

Na COOLu ve: čtvrtek 13. prosince ve 22.25

Také o týden později se bude bojovat s invazí, tentokrát ale budou nájezdníci namísto ufounských čepelí třímat motorové pily – Chuck Norris se totiž v ekobijáku Zálesák postaví proti těžařům, kteří plánují s jeho lesem udělat krátký proces. Snímek z časů, kdy ekologie ještě nebyla považována za sprosté slovo, nám dal i nejedno obskurní meme a příspěvek k tomu, proč Superman nosí tričko s Chuckem Norrisem: 

Bestie

Na COOLu ve: čtvrtek 20. prosince ve 22.25

Kde je Chuck, nemůže chybět ani Steven, o týden později tak Steven Seagal dorazí jako bývalý agent Jack Hopper, jemuž v Thajsku unesou dceru! Nezbývá mu proto než si sbalit svých pět švestek a vydat se ji najít do Bangkoku, který zrovna sužuje válka zkorumpovaného generála s překupníky se zbraněmi. Bestie možná působí “tak trochu” jako inspirace pro slavnějších 96 hodin s Liamem Neesonem, ve skutečnosti však premiérovala už v roce 2003. Můžeme tedy jenom spekulovat, kdo od koho opisoval...

Bestie
Bestie
MagicBox

Krvavý Bangkok

Na COOLu ve: čtvrtek 27. prosince ve 22.25

A do Thajska se podíváme i týden nato – poslední prosincová akce totiž bude patřit nečekanému spojení Dolpha Lundgrena a kultovního mistra bojovného umění Tonyho Jaa! Ti se v Krvavém Bangkoku představí jako newyorský polda, jemuž dali mafiáni vyvraždit rodinu, a thajský detektiv, který zjevně v mládí koukal na hodně filmů s Jackiem Chanem. Netradiční duo se přitom serve s mafií vedenou Ronem "Hellboyem" Perlmanem – s takovým obsazením si můžete být jistí, že letošní rok uzavřeme solidní cooltovkou!

Krvavý Bangkok
Krvavý Bangkok
SC Films International
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama