Cooltovní únorové čtvrtky na Prima COOL: Dvojitá dávka Chucka Norrise

Chuck a JCVD se blíží!
Delta Force
Delta Force
Cannon Film Distributors

reklama

V únoru se na COOLu můžete těšit na ty nejlepší akční fláky z krvavých 80. let – včetně veleslavné scény Chucka Norrise!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima COOL - COOLtovní movie (únor)

Akční komando

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 7. února ve 22.20

Hned na pokraji února se Michael Dudikoff opět vydá na šichtu, na níž ho tentokrát čeká záchrana amerického viceprezidenta. Toho se zmocní šílení teroristé, kteří na palubu jeho letounu zároveň nakráčejí spolu s chemickými zbraněmi. A to si zkuste, sestřelil teroristy s plynem, když se kryjí za samotným druhým mužem Ameriky! Naštěstí je po ruce agent FBI, který má krom vlastenectví ještě jednu motivaci – na palubě uneseného stroje je i jeho manželka. Píchačky si Michael odcvakne ve čtvrtek 7. ledna ve 22.20.

Akční komando
Autor: Cabin Fever Entertainment Akční komando

Delta Force

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 14. února ve 22.15

O týden později nás čeká krásný dárek ideálně laděný na svátek zamilovaných – burácivě totiž dorazí Chuck Norris v prvním ze dvou dílů své legendární Delta Force. Také tentokrát se bude hrát o unesené letadlo. Ve filmu o 9 let mladším, však v poněkud realističtějším scénáři, elitní jednotka s Chuckem v čele totiž bude muset zachránit posádku uneseného izraelského letadla, které trčí na ranveji v nebezpečném státě. A to byla v roce vydání od filmu, který se proslavil hlavně legendární scénou se dvěma bazukami, nečekaně věrohodná premisa!

Delta Force
Autor: Cannon Film Distributors Delta Force

Delta Force 2: Kolumbijská spojka

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 21. února ve 22.25

Teroristům však nakládačka nebude stačit, a tak se o týden později rozhodnou vrátit úder! Tentokrát jim bude šéfovat úplně mešuge boss kolumbijské narkomafie Ramon Coto, který díky svým konexím a doláčům uniká kolumbijskému zákonu. Místní složky budou samozřejmě muset do akce povolat Chucka, který však v místních podmínkách nečekaně narazí! Coto je totiž sice lapen, místní úřady ho však propouštějí na kauci a mafián se začíná brutálně mstít. Kdo zná Narcos, ten dobře ví, že tohle bude jinačí výzva!

Delta Force 2: Kolumbijská spojka
Autor: Cannon Film Distributors Delta Force 2: Kolumbijská spojka

Replikant

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 28. února ve 22.25

Na závěr měsíce si pak dáme jedno retro sci-fi. V tom v ulicích Seattlu řádí šílený vrahoun, který neustále uniká policii. Zoufalí strážci zákona se uchýlí k extrémnímu nápadu – naklonují vrahouna do identické kopie, to celé s cílem proniknout do jeho mysli a lapit předlohu. A oním vrahounem je tu Jean-Claude Van Damme, jenž si tak opět střihne svůj populární trik – zahraje si dvojroli jako "hodná" i "zlá" postava. Unikátem je mimochodem také fakt, že byť film ve své éře film lákal hlavně na JCVD, dnes v něm zaujme především Michael Rooker z Živých mrtvých a Strážců Galaxie.

Replikant
Autor: Artisan Entertainment Replikant

reklama

reklama