Nový díl ze série Rocky dostal nabušený první trailer. Chybí v něm ale jedna stěžejní postava

Adonis Creed bude čelit soupeři, který si přišel pro všechno – a první trailer konečně odhalil jeho identitu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Michael B. Jordan ve filmu Creed III
Warner Bros.

reklama

Není větší nepřítel než vlastní minulost. A právě ta si ve třetím spin-offu Rockyho přijde pro Adonise Creeda (Michael B. Jordan). Bude mít podobu jeho bývalého zhrzeného kamaráda Damiana Andersona, kterého pustili po letech z basy a přišel si pro všechno. Herecky se ho chopí vycházející hvězda Jonathan Majors (Tím tvrdší je pád, Bratrstvo pěti, Lovecraftova země).

V jiném směru se Creed od minulosti už zcela odřízl a stojí na vlastních nohou. Jde totiž o první film, v němž se neobjeví jeho mentor Rocky v podání Sylvestera Stalloneho. Podobně jako kdysi Stallone se taky hlavní herecká hvězda Creeda emancipovala do role režiséra a Michael B. Jordan si tak odbude debut za kamerou.

Rocky v Creedovi III bohužel nebude
Autor: Metro-Goldwyn-Mayer Rocky v Creedovi III bohužel nebude

Nutno říct, že první trailer vypadá opravdu slibně. Scénář napsali Zach Baylin (Král Richard: Zrození šampionek) a Keenan Coogler (Space Jam: Nový začátek) a posunuli příběh do doby, kdy už má Creed opravdu co ztratit – ať už je řeč o jeho partnerce Biance (Tessa Thompson), nebo starší dceři Amaře. Ve filmu se znovu objeví taky jeho hlavní soupeř ze dvojky Viktor Drago v podání Floriana Munteanua.

Creed III vtrhne do kin v březnu 2023. Těšíte se?

Zdroj: The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!