Potvrzeno: Daredevil se vrací. Kdo si ho zahraje a kde ho uvidíme?

Tajnůstkářský Kevin Feige poodhalil plány o budoucnosti populárního Daredevila – a pro většinu jeho fanoušků se bude jednat o velmi dobré zprávy.
Daredevil
Daredevil
Netflix

reklama

Populární bojovník se zločinem se opět vrátí. Daredevil neboli Matt Murdock se na filmových plátnech objevil v roce 2003 v nepříliš chváleném podání Bena Afflecka, ale v roce 2015 se postava triumfálně vrátila. V seriálové podobě se titulní role chopil Charlie Cox a jednalo se o další z mnoha úspěšných marvelovských projektů. Přestože se třetí sezona seriálu z roku 2018 ukázala jako poslední, fanoušci už nemusejí truchlit.

Strůjce marvelovského univerza Kevin Feige totiž prohlásil, že chválený Charlie Cox s postavou ještě neskončil: „Pokud v následujících projektech uvidíte Daredevila, bude ho hrát Charlie Cox. Kde, jak a kdy to uvidíme, to se ještě uvidí,“ nechal se Feige tajuplně slyšet – a to překvapivě jen necelé dva týdny před očekávanou premiérou snímku Spider-Man: Bez domova, kde by Matt Murdock podle spekulací (a uniklých fotek...) rozhodně neměl chybět.

Charlie Cox jako Matt Murdock aka Daredevil
Autor: Netflix Charlie Cox jako Matt Murdock aka Daredevil

Pokud by se tak skutečně stalo (jakože by všechny překvapilo, kdyby ne), je pravděpodobné, že se Murdock v různě velkých úlohách mihne i v mnoha seriálech, které Marvel aktuálně chystá – tedy v Echo (o Maye Lopez, která se prvně objevila v seriálu Hawkeye), v Moon Knightovi a v She-Hulk. Ohledně bližších detailů však Feige zůstal věrný své tradiční mlčenlivosti, a tak můžeme jen spekulovat, co tímto prohlášením sleduje.

Pro většinu lidí nicméně je však podstatná hlavně informace, že slepý právník nedostane novou tvář. Marvel očividně chápe, že je Daredevil v podání Charlieho Coxe vynikající, a tak není potřeba ho nějak měnit.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama