Drb týdne: Jim Carrey si možná zahraje padoucha v Deadpoolovi 3

Komediální hvězda 90. let, Jim Carrey, se pomalu vrací k velkým filmům. Po padouchovi v Ježku Sonicovi má nakročeno přímo k Marvelu.
Deadpool a Jim Carrey jako Ace Ventura
Deadpool a Jim Carrey jako Ace Ventura
20th Century Fox/Warner Bros.

reklama

Marvel nedávno potvrdil, že chystá třetí film o užvaněném žoldákovi Deadpoolovi a že opět půjde o necenzurovanou podívanou plnou krve a nekorektního humoru, v níž se do hlavní role vrátí Ryan Reynolds. A nyní se zdá, že se hledá představitel padoucha, který by Wadeu Wilsonovi dokázal pořádně zatopit – a že volba padla na Jima Carreyho.

Hollywoodem se totiž šíří spekulace, že Carrey se zástupci Marvelu vyjednává o roli hlavního padoucha v Deadpoolovi 3, přičemž se již měsíce mluví o tom, že komediální legenda a úspěšná fabrika na komiksárny dlouhodobě hledají projekt, pro který by se komikův nestárnoucí talent hodilo zužitkovat.

Jim Carrey jako Hádankář ve filmu Batman navždy
Autor: Warner Bros. Jim Carrey jako Hádankář ve filmu Batman navždy

Carrey navíc proti velkým filmům a komiksům rozhodně nic nemá – loni se ostatně fantasticky vyřádil jako padouch dr. Robotnik v adaptaci videohry Ježek Sonic. A stejně nezapomenutelné jsou i jeho kreace Hádankáře v netopýří komiksovce Batman navždy a brutálního plukovníka v Kick-Ass 2.

Právě Kick-Ass 2 nás ale nutí k obezřetnosti, neboť byl Carrey v době premiéry velice nespokojený s násilným vyzněním komiksové řezanice. Těžko se tudíž představuje, že by po letech kývl na nabídku role ve filmu, který je postavený na hláškování ohledně zlámaných končetin a jiných deformací nepřátel. Vývoj situace každopádně budeme bedlivě sledovat!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama