Wolverine se vrátí v Deadpoolovi 3! Nový film byl oznámen v geniálním videu

Ryan Reynolds tak dlouho mluvil o tom, že k Deadpoolovi dostane Wolverinea, až se mu to konečně povedlo.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Wolverine a Deadpool
20th Century Fox

reklama

Ne, tohle není vtip. Hugh Jackman se opravdu vrátí do role Wolverinea, a to ve třetím díle Deadpoola, jenž se bude odehrávat ve světě Avengers. Ryan Reynolds tuhle zásadní novinku oznámil u sebe na Twitteru, přičemž se (jak je u něj dobrým zvykem) nespokojil se suchým textem. Místo toho fanouškům naservíroval famózním video, v němž Hugh Jackman odhalí svůj comeback… velmi zábavně.

Wolverine a Deadpool
Autor: 20th Century Fox Wolverine a Deadpool

Navíc bylo konečně ohlášeno i datum premiéry. Deadpool 3 vtrhne do kin 6. září 2024, a to pod dohledem Shawna Levyho, režiséra Free Guye a mnoha dílů Stranger Things. O tom, zda film dostane „krvavý“ eRkový rating, zatím můžeme jen spekulovat. Vzhledem k tomu, že Reynolds rád plní fandovská přání, je však dost dobře možné, že se spolu s Jackmanem objeví v první eRku z MCU. Teď už jen stačí, aby to celé byla famózní podívaná!

Zdroj: The Playlist

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!