Wolverine je zpátky, Hugh Jackman už maká v posilovně. Jak vypadá jeho příprava na Deadpoola 3?

Fanoušci můžou zůstat v klidu. Wolverine se očividně vrátí ve špičkové formě...
Hugh Jackman v roli Wolverinea
Hugh Jackman v roli Wolverinea
20th Century Fox

reklama

Pouhé dva týdny po oznámení svého návratu do role Wolverina v Deadpoolovi 3 se Hugh Jackman pochlubil na Instagramu, že už začal s důkladnou přípravou – samozřejmě nikde jinde než ve fitku. Tentokrát to určitě bude mít těžší, protože vypadl z pohybového i stravovacího režimu.

Navíc v posledních letech bojoval se zdravím, když mu musel být z těla šestkrát (!) odstraněn karcinom kůže a se zhoubnou formou rakoviny se potýká už od roku 2013. V posledních letech svou hereckou kariéru utlumil a věnoval se spíše své muzikálové vášni, když absolvoval velké světové turné, na němž zpíval slavné hity z Broadwaye. S Wolverinem se rozloučil v roce 2017 ve snímku Logan: Wolverine.

Návrat do role však Jackman bere hodně zodpovědně a nikoho nenechává na pochybách, že už brzy bude podobně napumpovaný jako před lety. V Deadpoolovi 3 ho mimochodem bude režirovat Shawn Levy, s nímž spolupracoval už na boxerské sci-fi Ocelová pěst (2011).

Jackson společně s Ryanem Reynoldsem posune Deadpoola do MCU – půjde o první film, který propojí oba dosud samostatné komiksové světy, což otevírá možnosti na potenciální účast dalších hrdinů a hereckých hvězd.

Těšíte se na návrat Wolverina?

Zdroj: Game Rant

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!