7 nejšílenějších věcí, které se staly v komiksech s Deadpoolem: Jak zabil Hitlera?

Filmy zatím šly jen po povrchu, Deadpool umí být ještě mnohem divočejší!
Deadpool 2
Deadpool 2
20th Century Fox

reklama

V sobotu večer se to na COOLu bude porcovat ve dvojce Deadpoola. Drsňák s prořízlou pusou se tentokrát muset vyrovnat se ztrátou své holky i zabijákem z budoucnosti – zkrátka se záležitostmi, které všichni dobře známe. Co ale možná neznáte, jsou další příklady toho, proč je Deadpool tak trochu jiný komiksový hrdina. Pokud jsou totiž oba jeho filmy malinko cáklé, v komiksu se dějí ještě mnohem divnější věci!

07) Deadpool dá na budku Abu Lincolnovi

Když jste marvelovský (anti)hrdina, musíte dát do zubů nejrůznějším maníkům. Ale snad jen Deadpool si muset zabojovat i s reanimovanýcm americkým prezidentem, jehož do služeb zla povolala temná magie.

Deadpool vol. 3 #1-6
Autor: Marvel Comics Deadpool vol. 3 #1-6

06) Deadpool dává Apocalypsovi pornáče

Apocalypse je možná obří marvelovský záporák, ale to neznamená, že i on nepotřebuje... chvilku pro sebe. Když je v jednom příběhu Apocalypse naklonován a prochází pubertálními roky, Deadpool se pokouší ho přivést na světlou stranu síly i pomocí darování své kolekce hanbatých časáků...

Uncanny X-Force #35
Autor: Marvel Comics Uncanny X-Force #35

05) Deadpool zabíjí Hitlera

Dávno před tím, než si na něco podobného troufli Hanební pancharti od Quentina Tarantina (a tak trochu i potitulková scéna Deadpoola 2), si na Dolfiho vyšlápl i sám Deadpool. Stačila trochu cestování časem, dostatečná zásoba munice... A kouzelná momentka byla na světě!

Deadpool vol. 3-26
Autor: Marvel Comics Deadpool vol. 3-26

04) Deadpool jako fanoušek původních Star Wars

Mnozí si to mysleli, mnozí to i říkali nahlas – ale jen Deadpool dovedl debatu o tom, jestli je „lepší původní trilogie, nebo nová trilogie“ až to extrémního důsledku. A to tenhle komiks nevznikl v době trilogie nejnovější...

Deadpool: Merc With a Mouth
Autor: Marvel Comics Deadpool: Merc With a Mouth

03) Deadpool si nasazuje Infinity Gauntlet

Co je v posledních Avengers prezentováno jako ultimátní oběť, mohla být ve skutečnosti procházka růžovým sadem – úplně by stačilo, kdyby se krom Tonyho finální bitky účastnil i Deadpool! Ten samozřejmě nevyužil rukavici ke zničení vesmíru, ale jen pro své egohrátky s jinými hrdiny.

Deadpool #45
Autor: Marvel Comics Deadpool #45

02) Deadpool přežívá atomovku

Deadpoolovou nejslavnější schopností je možná to, že ví, že je superhrdina ve světě komiksových příběhů – ale ani jeho regenerace není zrovna ke škodě. Pokud by vás zajímalo, co vše dovede Wade přežít, pak dle komiksů umí zvládnout i detonaci jaderné bomby.

Deadpool
Autor: Marvel Comics Deadpool

01) Deadpool rajtuje na Spideym

Ale ona schopnost „sebeuvědomění“ je stejně zdrojem těch nejlegendárnějších komiksových okamžiků! Jako když v téhle momentce musel Deadpool využít služeb Spideyho zad – a jako jedinému mu došlo, že příznivci „pravidla 34“ by z něčeho takového byli u vytržení. Možná, že se jednou dočkají i ve filmu...

Spider-man/Deadpool #1
Autor: Marvel Comics Spider-man/Deadpool #1

Deadpool 2 začíná na Prima COOL v sobotu ve 22:15.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama