Děsivé červencové pátky na Prima COOL: Lochnesský teror vs. Běženky a kapři

Červencové noci budou horké a plné hrůz... a možná dorazí i Spartakus?!
Lochnesský teror
Lochnesský teror
Insight Film Studios

reklama

Tradiční páteční hororové bijáky na vás tentokrát vytáhnou strašící Lochnessku, béčkovou vzpouru ve věznici a... nějak se sem propašoval epický příběh povstání otroků.

Lochnesský teror

Na COOLu poběží: v pátek 6. července ve 22.10

Lochnesská příšera sice v každé normální realitě sužuje toliko poklidnou hladinu jezera Ness, v prvním červencovém béčku si však začne brousit zuby na americký zapadákov. Co následuje, je tradiční přehlídka situací, které padnou do oka každému milovníkovi Žralokonáda a podobných grindhousů. Mezi herci přitom zejména potěší Don S. Davis alias generál Hammond z Texasu... z Hvězdné brány. Šlo o jeden z posledních filmů, jež před svou smrtí natočil.

Lochnesský teror
Autor: Insight Film Studios Lochnesský teror

Spartakus

Na COOLu poběží: v pátek 13. července ve 22.05 a v pátek 20. července ve 22.10

Týden na to nás čeká dokonce dvojfilm! Kdo jiný než gladiátorský rebel Spartakus by si však dovolil roztáhnout svůj příběh hned na dva pátky... a navíc se vecpat do slotu, kde pravidelně běží úplně jiný žánr! Spartakův příběh znáte ze čtyř řad stejnojmenného seriálu, v červenci nás však čeká odlišné, zhuštěnější zpracování s Goranem Višnjičem v hlavní roli.

To na první pohled nepůsobí zrovna klad – krom toho, že je však kompozice postav o fous reálnější historii, absence velkých hvězd paradoxně znamená, že osudy postav dovedou tím spíše překvapit. Nikdo z ústředního ansámblu si totiž scény nekrade sám pro sebe a vzhledem k uzavřenému příběhu je jasné, že když někomu hrozí smrt, skutečně mu hrozí smrt – není totiž třeba čekat až na finále sezóny!

Spartakus
Autor: Nimar Studios Spartakus

Běženky a kapři

Na COOLu poběží: v pátek 27. července ve 22.15

Většina filmů zasazených do vězení útěkem končí – Běženky a kapři jím začínají! Když se totiž parta sexy vězeňkyň zmocní dodávky, mají holky za to, že jsou na půli cesty ke svobodě. To však netuší, že lesy, v nichž se ukryjí, jsou plné… prehistorických žraloků ukrývajících se v půdě! Absurdnímu béčku, jež stojí zejména na komické akci a správně zpocených hrdinkách ladných tvarů, se Oscary kupodivu vyhnuly. Nás to ale moc netrápí, všechno se holt netočí jen pro Akademiky!

Běženky a kapři
Autor: CALUV Films/Syfy Běženky a kapři

Sledujte COOL na Instagramu a přidejte se do nových facebookových skupin COOL PROGRAM, COOL KINO a COOL VÝTLEM!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!