Děsivé dubnové pátky na Prima COOL: Grizzly vs. Ptačí teror

Jarní béčka se představují!
Grizzly: Pomsta šelmy
Grizzly: Pomsta šelmy
SyFy

reklama

I v dubnu se můžete těšit na páteční filmová béčka na COOLu. Máme tu jaro, většina bijáků se tak ponese v duchu zvlčilé přírody!

Grizzly: Pomsta šelmy

Na COOLu poběží: v pátek 5. dubna od 22.45

Na úvod dubna na vás čeká pořádně naštvaný medvěd grizzly. V bijáku s podtitulem Pomsta šelmy si parta čtyř kamarádů udělá výlet do lesů a nenapadne je tu nic lepšího než okusit zakázané ovoce uzavřené oblasti. Velmi brzy jejich výlet dozná tragického zvratu, když omylem zabijí grizlí mládě. Nejspíše už tušíte, že se po zbytek filmu budou muset s proměnlivým úspěchem vypořádávat s jeho naštvanou mámou, která jim vraždu nechce jen tak odpustit. Co čert navíc nechtěl, prakticky ihned po prohřešku se jim rozbije auto, kterým by mohli ještě uniknout...

Grizzly: Pomsta šelmy
Autor: SyFy Grizzly: Pomsta šelmy

Ledový teror

Na COOLu poběží: v pátek 12. dubna od 22.25

Zima je sice momentálně ta tam, i při druhém dubnovém pátku se však můžete zchladit naším Ledovým terorem. Parta diamantových horníků zde při svém kutání za poklady probudí gigantického dinosaura, který si začne v odlehlé pustině hrát na Godzillu. Naštěstí existuje způsob, jak netvorovi uniknout – v době jeho řádění se totiž na cestu připravuje konvoj kamionů, které se stanou jedinou možnou spásou. Za volantem budete moct nakoukávat i Tye Olssona, který si střihl rebelantského důstojníka v Battlestar Galactice nebo jednoho z goriláků ve Válce o planetu opic.

Ledový teror
Autor: SyFy Ledový teror

Ptačí teror

Na COOLu poběží: v pátek 19. dubna od 23.10

A protože neštěstí nikdy nechodí samo, týden nato si dáme další teror – tentokrát Ptačí teror! V tom skupinka mládežníků objeví vražedné prehistorické ptáky Phorusrhacos longissimus z období kenozoika (kdysi skutečně existovali!) a rozhodne se, že jim udělá svačinku – ze sebe samotných! Co následuje, je vyvražďovačka mezi teenagery a ptáčky přesně v duchu klasických béčkových hororů.

Ptačí teror
Autor: Goliath Films Ptačí teror

Strážce Attilova meče

Na COOLu poběží: v pátek 26. dubna od 22.15

Na úplném konci dubna nás pak čeká rande se Strážcem Attilova meče. V hororové scifárně se vydáme do exotické země jménem "Rumunsko", v níž je podle legend ukryt meč, jímž lze ovládnout svět. Pověst tu bude chtít ověřit parta teroristických grázlů, americký agent Jack Adams se proto rozhodne jim zatnout tipec. Jako jeho sličnou kolegyni ve filmu poznáte i Emmanuelle Vaugier, která si kdysi střihla ženu Lexe Luthora v seriálu Smallville.

Strážce Attilova meče
Autor: Cinetel Films Strážce Attilova meče

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!