Děsivé prosincové pátky na Prima COOL: Smrtící oteplení vs. Hrozba z nebes

Už si na vás brousí zuby nestvůry a... komici?!
Hrozba z nebes
Hrozba z nebes
SyFy

reklama

Páteční večery budou mít kolem Vánoc komediální odbočku, nejdřív se ale můžete těšit na několik ozubených monster.

Smrtící oteplení

Na COOLu poběží: v pátek 6. prosince od 22.45

Taky vám vždycky přišlo, že se globální oteplení příhodně zjevilo v době dominance lidské civilizace, protože možná vůbec nesouvisí s našimi emisemi, ale s ufounským plánem na dobytí Země? Že ne? Tvůrcům hororu Smrtící oteplení kupodivu ano! Právě tímhle bijákem, který vzhledem k teplotám zkraje prosince přijde setsakra vhod, odpálíme prosincové horory. Emzácký plán 10 na podmanění lidstva se vydá porazit jednotka kapitána D. B. Sweeneyho (Memphiská kráska, Dva a půl chlapa) podpořená bývalou modelkou s tváří Danicy McKellar (Jak jsem potkal vaši matku). A jak asi tušíte, bude to, no... hodně zajímavá podívaná?!

Smrtící oteplení
Autor: Rigel Entertainment Smrtící oteplení

Hrozba z nebes

Na COOLu poběží: v pátek 13. prosince od 22.15

Týden na to pokračujeme dalšími bestiemi s tváří dinosaurů, tentokrát však již nikoliv mimozemského původu. Bijáky o setkání lidí s dinosaury si často vypomáhají odloučenou částí planety, kde se evoluce zastavila – typicky buďto zasazenou do pohoří odděleného od zbytku lidstva velehorami, anebo na ostrov uprostřed oceánu. Hrozba z nebes vám druhý prosincový pátek ukáže druhou z těchto možností. S pravěkými ptakoještěry se tu přitom porve skupina pilotů a pilotek z druhé světové války, která na ostrov prehistorických monster zabloudí během tajné mise proti japonské superzbrani. Druhá světová vs. dinosauři? Takhle ujetou kombinaci si necháme líbit!

Hrozba z nebes
Autor: SyFy Hrozba z nebes

Komici s.r.o. The Tour

Na COOLu poběží: v pátek 20. prosince od 22.50

A nyní přišel čas na... cosi trochu jiného. V druhé půlce měsíce vás totiž budou svým odvážným humorem trochu děsit Komici s.r.o.! Žerty stranou, tahle stand-up tour populárních tuzemských komiků (Miloš Knor, Lukáš Pavlásek, Ester Kočičková, Tomáš Matonoha...) funguje i skrze mírné šílenství, které kreativní lidi na výletě čas od času potkává. A ve vánočním čase, kdy se horor na každého tlačí skrze shon, stres, složité cestování i štědrovečerní lavici, jsme si zkrátka řekli, že v pátečním programu pro jednou béčkové strašení lehce zmírníme.

Komici s.r.o. The Tour
Autor: Road Movies Komici s.r.o. The Tour

Komici s.r.o. v Lucerně

Na COOLu poběží: v pátek 27. prosince od 22.50

A po road movie si stejná partička střihne i tradiční stand-up v záznamu jejich vystoupení před živým publikem. Tentokrát už nepůjde o napůl fikci/napůl záznam jako o týden dříve, o to víc příznivců Komiků s.r.o. by ale tenhle tradiční formát mohl potěšit. Když už nic jiného, do depresivního prosincového uvažování nad tím, co rok dal a vzal, se kapka stand-upového humoru hodí víc než dost!

Komici s.r.o. v Lucerně
Autor: Road Movies Komici s.r.o. v Lucerně

reklama

reklama