Do trojky Kapitána Ameriky byl zvažován Red Hulk, ve hře byl i Spider-Manův alternativní kostým

Mohlo být ještě o něco veseleji.
civil red hulk
civil red hulk
Marvel Studios/Marvel

reklama

Ve trojce Kapitána Ameriky se sešlo 12 Avengerů a kupa vedlejších postav, filmaři tedy měli plné ruce práce. Spousta věcí se jim do filmu vešla, jiné ale museli zamítnout. A nyní režiséři filmu přiznali, že mezi odhozenými nápady skončili i Red Hulk a Iron Spider.

iron kapp

Marvel potvrdil, že Steve Rogers skončil jako Kapitán Amerika

O co přesně se jedná? Komiksoví fanoušci samozřejmě vědí, ostatním snad budou stačit základy. Red Hulk je "hulkovská verze" generála Rosse (William Hurt), záporáka z Neuvěřitelného Hulka, který v Občanské válce povýšil na ministra zahraničních věcí. Proměnit filmového Rosse v Hulka by určitě bylo zajímavé. Bratři Russové ale tvrdí, že by k tomu potřebovali vedlejší dějovou linii, a na tu ve třetím Kapitánovi zkrátka nebylo místo.

William Hurt jako generál Ross
Autor: Marvel Studios William Hurt jako generál Ross
Hulk vs. Red Hulk
Autor: Marvel Hulk vs. Red Hulk

A co Iron Spider? Tady se nejedná o nového superhrdinu, nýbrž o speciální kostým, který v komiksové Občanské válce vyrobil Tony Stark pro Spider-Mana. Iron Spider se do filmu nevešel z podobných důvodů jako Red Hulk - prostě nebylo místo a teprve tu debutoval Spideyho nový klasický oblek. Tony se ale příští rok objeví ve filmu Spider-Man: Homecoming a za rohem jsou i třetí Avengers, takže je docela možné, že se Iron Spidera ještě dočkáme!

Iron Spider
Autor: Marvel Iron Spider

Spider-Man: Homecoming má českou premiéru 6. července 2017, Avengers: Infinity War k nám dorazí 3. května 2018.

reklama

reklama