Dočká se Black Widow vlastního filmu? Scarlett Johansson prozradila, co se s ním děje!

Fandové ho chtějí už roky, co na to Marvel?
black widow avengers 2012
black widow avengers 2012
Marvel Studios

reklama

O sólovém filmu Black Widow se spekuluje už od jejího debutu v Iron Manovi 2 v roce 2010. Jon Favreau tehdy udělal z méně známé superhrdinky hvězdu, a když o dva roky později přišli Avengers, bylo jasno – Black Widow si vybudovala ohromnou fandovskou základnu a měla by dostat filmovou sérii.

Marvel jí ale vlastní film kupodivu nenadělil. Místo toho ji vměstnal do Kapitána Ameriky 2 a záhy se objevila v Avengers 2 a Kapitánu Amerikovi 3, přičemž se neustále řešilo, kdy už se vydá na sólovou dráhu. Nejčastější odpověď? Vše je ve fázi příprav. A pokud si myslíte, že se za ta léta něco změnilo, tak jste bohužel na omylu.

Scarlett Johansson teď znovu potvrdila, že se o sólovce Black Widow zuřivě debatuje, žádné konkrétní plány ale pořád neexistují. Dočkáme se jí do třetích Avengers, kde se Natasha určitě objeví? S tím rozhodně nepočítejte. Po nich má ale Marvel oznámeny jen dva filmy (Captain Marvel a Avengers 4), takže je slušná šance, že se Black Widow svého celovečeráku konečně dočká po roce 2018.

Bude se v něm řešit její budoucnost? Anebo se naopak vrátíme do minulosti, kde se dá vykutat spousta nosného materiálu? Ve hře jsou samozřejmě oba směry, tak uvidíme, který Marvelu přijde zajímavější.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama