Bude v Doctoru Strangeovi 2 i Deadpool? Tady je nový důkaz, že ano

Deadpoolův filmový comeback je očividně mnohem blíž, než si všichni myslíme.
Deadpool a Doctor Strange
Deadpool a Doctor Strange
20th Century Fox / Marvel Studios

reklama

Doctor Strange už na začátku května ve svém druhém filmovém dobrodružství otevře brány do mnohovesmíru šílenství. V novém traileru se objevil legendární Professor X, vůdce komiksových X-Menů, Stephen Strange ale jistě přivítá i další nečekané hosty. A jedním z nich by měl být i Deadpool.

Fanoušci si totiž všimli, že vykukuje v drobném detailu jednoho ze střepů na filmovém plakátu. Dalo by se sice namítnou, že klidně může jít jen o červenou šmouhu, ale na sociálních sítích se hned objevila koláž, která detail přesvědčivě rozšiřuje.

Disneyho šéf marketingu Asad Ayaz navíc tweetoval: „Mám fakt radost ze všech těch úžasných analýz a studií plakátu. Potvrdil tím domněnku, že byl plakát skutečně předurčen k důkladnému prozkoumávání.

Ryan Reynolds v MCU

Deadpool má v budoucnu vstoupit do marvelovského filmového univerza a jeho zapojení do mnohovesmíru Doctora Strange by k tomu byl jistě dobrou příležitostí. Scenáristé už mimochodem pracují na třetím Deadpoolovi, v němž se samozřejmě objeví Ryan Reynolds.

Z potvrzených herců se v Doctoru Strangeovi 2 po boku Benedicta Cumberbatche představí Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch, Xochitl Gomeu jako America Chavez, Benedict Wong jako Wong nebo Rachel Adams jako doktorka Christine Palmer. Režíruje Sam Raimi, známý pro první spider-manovskou filmovou trilogii nebo hororovou sérii Evil Dead.

Těšíte se?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!