Deadpool v Doctoru Strangeovi 2: Fanoušci ho geniálně přidali do klíčové scény

Druhý díl Doctora Strange se bohužel obešel bez Deadpoola. Internet to však jako obvykle spravil a výsledek rozhodně stojí za to.
Deadpool v Doctoru Strangeovi 2
Deadpool v Doctoru Strangeovi 2
Marvel Studios

reklama

Pokud jste ještě neviděli nejnovější marvelovku Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství, pak musíme varovat před spoilery. Fanoušci si totiž pohráli s jednou z ústředních scén filmu, v níž se hlavní záporačka Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) krutě vypořádává na planetě Zemi-838 s tamní verzí uskupení Illuminati.

Jenže co by se stalo, kdyby Professor X, Mr. Fantastic, Black Bolt nebo Captain Carter dostali pomoc od Deadpoola? Ostatně o jeho účasti mnoho fanoušků před premiérou spekulovalo, tak si svépomocí vlastně jen splnili sen.

Na skutečný debut v MCU si bude muset Ryan Reynolds v roli Deadpoola ještě počkat, ale tohle šikovně udělané cameo splňuje všechno, co bychom od něj mohli čekat. Zkrátka jde o hodně nabroušenou záležitost, která filmu dodává nečekanou a předčasnou pointu.

Třetí samostatný Deadpool je momentálně v přípravě a scenáristé slibují větší propojení s marvelovským filmovým univerzem. Hojně se spekuluje i o účasti Wolverinea, což ještě přiživují twitterové vtípky jeho bývalého představitele Hugha Jackmana, jehož možný návrat už přestává vypadat tak nereálně.

Zdroj: Comic Book Movie

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!