Je v traileru Doctora Strange 2 opravdu Profesor X? Jeho představitel Patrick Stewart to zábavně okomentoval

Slavný herec se vyjádřil k tajemné scéně z traileru filmu Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství
Marvel Studios

reklama

Brány do paralelních světů ze dvojky Doctora Strange se sice otevřou až 5. května, fanoušci už ale mají takřka jasno, že jednou z nich proletí i legendární Profesor X z komiksové série X-Men v podání Patricka Stewarta. Jeho hlas i silueta se totiž objevily v aktuálním traileru... jenže sám herec jistotu své účasti dost rozvířil.

Doctor Strange a Profesor X v novém traileru
Autor: Marvel Studios Doctor Strange a Profesor X v novém traileru

„Musím přiznat, že se mi minulou neděli ozvalo dost známých i lidí, které si sotva pamatuju. Všichni mluvili o traileru a ptali se dokola – jsi to ty? jsi to vážně ty? Ale já přitom jen seděl doma a čekal, až začne fotbal (Super Bowl, pozn. překladatele), tak jak bych to mohl být já? Prostě si budeme muset počkat na film a uvidíme,“ řekl Stewart v on-line rozhovoru s Kevinem McCarthym.

Magazínu ComicBook pak v reakci na trailer vysvětlil: „Víte, lidé napodobují můj hlas už šedesát let, tedy od doby, co jsem poprvé přišel na scénu. Za to však nemůžu nést zodpovědnost. V další větě naděje dále naboural. „Je tady problém... Pokud by nevznikl Logan, pak bych mohl sednout zpátky do kolečkového křesla a být ještě jednou Charlesem Xavierem, jenže Logan to všechno změnil,“ zdůraznil.

Doctor Strange a Profesor X
Autor: Marvel Studios / 20th Century Fox Doctor Strange a Profesor X

Na druhou stranu je jasné, že mnohovesmír chystaného filmu umožňuje, aby se v něm objevilo více variant Profesora X, takže účast Stewarta nelze událostmi z Logana rozhodně vyloučit. Spíš počítejte s tím, že ho v květnu opravdu uvidíme zpátky v kinech.

Věříte, že druhý Doctor Strange skutečně počítá s účastí herecké legendy?

ZDROJ: Kevin McCarthy, ComicBook

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!