První český trailer Doctora Strange 2 oficiálně dorazil na internet. Co svět Avengers čeká po novém Spider-Manovi?

Pokud jste trailer Doctora Strange 2 neviděli v kině, můžete si konečně pustit i doma.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství
Marvel Studios

reklama

Doctora Strange nešlo přehlédnout v novém filmu se Spider-Manem, v němž se začaly řešit paralelní světy. Přebíhání napříč mnohovesmírem bude velkou součástí další marvelácké éry, možná nejvíc prostoru ale dostane ve druhé sólovce marveláckého kouzelníka.

Film nazvaný Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství přímo naváže na pavoučí novinku Bez domova, zároveň ale slouží i jako pokračování seriálu WandaVision. Strange totiž tentokrát spojí síly se Scarlet Witch, aby prozkoumali právě mnohovesmír, jenž může přinést daleko víc hrozeb, než jen spidermanovské záporáky.

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství
Autor: Marvel Studios Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství

Jeden příklad za všechno? Třeba se může objevit zlý Doctor Strange, jehož si můžete prohlédnout nahoře v traileru. Někteří fanoušci tvrdí, že jde o Strange z kresleného seriálu What If...?, jehož realita nedopadla úplně dobře. Existují však i jiné teorie, tak uvidíme, co nám režisér Sam Raimi v květnu 2022 naservíruje.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!