Wolverine se vrací do kin? Má se objevit v letošní marvelovce, nebude ho ale hrát Hugh Jackman

Marvel možná nesáhne do své databáze X-Menů jen pro Profesora X...
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství
Marvel Studios

reklama

Trailer na druhou sólovku s Doctorem Strangem v čele vyvolal množství spekulací ohledně téměř jistého návratu milovaného Profesora X v podání Patricka Stewarta – a tím drby rozhodně nekončí. Podstata mnohovesmíru, který se má v chystané marvelovce naplno rozjet, totiž umožňuje zapojit či oživit v podstatě jakékoli postavy, a to v jakékoli podobě. A tak se čile spekuluje dál.

Wolverine
Autor: 20th Century Fox Wolverine

Joseph Deckelmeier z webu The Illuminerdi přišel se zprávou, že se ve filmu objeví i další figura ze světa X-Menů – a po Profesoru X další těžký kalibr. Konkrétně by se mělo jednat o Wolverina, jehož by si však neměl zahrát Hugh Jackman. Ten se s rolí rozloučil v roce 2017 ve snímku Logan, což ostatně platilo i pro výše zmíněného Stewarta a jeho postavu Charlese Xaviera.

Kdo jiný než Jackman by si postavu mohl zahrát? Mezi fanoušky se jedná o natolik oblíbenou a ikonickou figuru, že obsazení role jiným hercem jistě vzbudí velkou vlnu nevole – na druhou stranu je přesně z týchž důvodů pro Marvel smysluplné přijít s dalšími dobrodružstvími zabijáka s adamantiovými drápy. Obsazení Russella Crowea nebo Dougraye Scotta, kteří byli do role zvažováni ještě před Jackmanem, dnes z mnoha důvodů nepůsobí pravděpodobně – zato mezi fanoušky už dlouho kolují zvěsti, že by se novým Wolverinem mohl stát bývalý Harry Potter Daniel Radcliffe.

Deckelmeierův tweet je samozřejmě potřeba brát s obrovskou rezervou. I kdyby Wolverine nakonec dostal nějaké cameo s jiným hercem, je otázkou, nakolik se bude jednat o seriózní uvedení postavy do MCU a nakolik půjde jen o pomrknutí na fanoušky. Každopádně lze říct, že cestování mnohovesmírem otevírá tvůrcům nedozírné možnosti – se vším dobrým i problematickým, co z toho plyne.

ZDROJ: ComicBookMovie

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!