Doctor Strange se nabušil málem jako Thor. Podívejte se na uniklou fotku z jeho tréninku

Benedict Cumberbatch je připraven nejen kouzlit, ale taky rozdávat rány.
Doctor Strange buší v posilovně po vzoru Thora
Doctor Strange buší v posilovně po vzoru Thora
Marvel Studios

reklama

Druhý sólový Doctor Strange s názvem Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství zřejmě nabídne fanouškům nejedno překvapení. Jednu věc však už s jistotou víme: že představitel hlavní role Benedict Cumberbatch bude ve filmu pořádně nabušený.

Ukazuje to uniklá fotka z tréninku, kde je vidět svlečený do půl těla s muskulaturou, kterou by supehrdina spoléhající především na své magické schopnosti snad ani nepotřeboval. Jenže první upoutávky filmu prozradily, že tentokrát uvidíme Strange v něčem, co by se dalo nazvat mnoharole. Ta bude vyžadovat i značné fyzické schopnosti, pokud nebude chtít Cumberbatch spoléhat pouze na dubléry a trikaře. 

Fyzicky dominantní postoj a pohyby totiž žádné triky nevytvoří, což by mu jistě potvrdil i Thor, respektive jeho představitel Chris Hemsworth. Jak ukazuje fotka, která nedávno prolétla sociálními sítěmi, ten na svůj chystaný film s podtitulem Love and Thunder potrénoval přece jen malinko víc.

Připomeňme, že Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství by měl do českých kin zamířit 5. května 2022. Thor: Love and Thunder potom v létě, konkrétně 7. července.

Co říkáte na vysvaleného Doctora Strange?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!