DOJÁK: Ryan Reynolds je borec! Umírající kluk si přál mluvit s Deadpoolem, on mu přání splnil tímhle skvělým způsobem

Někdy stačí málo, abyste někoho učinili na moment šťastným.
Ryan Reynolds splnil fanouškovi obří přání
Ryan Reynolds splnil fanouškovi obří přání
profimedia.cz/20th Century Fox

reklama

Daniel Downing byl diagnostikován s neoperovatelným nádorem mozku. V momentě, kdy rodina obdržela tuto smutnou zprávu, začala vehementně usilovat o to, aby se mohl malý Daniel setkat se svým hrdinou Ryanem Reynoldsem, který ve filmech hraje Deadpoola.

To se nakonec podařilo. Z pracovních důvodů sice nemohlo dojít k živému setkání, herec si s chlapcem nicméně zatelefonoval alespoň pomocí aplikace FaceTime. A netřeba dodávat, že chlapci tenhle zážitek zvednul náladu o sto procent.

Ryan Reynolds a jeho umírající fanoušek
Autor: facebook.com Ryan Reynolds a jeho umírající fanoušek

Tím ale dobré zprávy nekončí. Aby se mohl mladý chlapec přepravovat do místa, kde probíhá léčba za účelem prodloužení jeho života, musí cestovat zhruba 300 kilometrů. A tak rodina založila charitativní sbírku, jejíž cílem bylo vybrat 180 tisíc korun na uhrazení všech poplatků. Díky fotce s Reynoldsem však sbírka získala tolik potřebnou pozornost, že už se v tuto chvíli podařilo vybrat něco málo přes 400 tisíc! Ačkoliv tedy Ryan nijak přímo chlapci ke zdraví nepomohl, jenom jeho zájem o kratičké setkání rozhodně situaci vylepšil.

reklama

reklama