Konečně zábavná fantasy! První český trailer Dračího doupěte sází na Chrise Pinea a epické bitvy

Legendární fantasy svět Dračí doupě dostává v novém filmovém zpracování čerstvou várku sympatických hrdinů.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů
Paramount Pictures

reklama

Nová filmové adaptace populární stolní hry Dungeons & Dragons je na cestě. Představena byla na úvodu letošního Comic-Conu pod názvem Dungeons & Dragons: Čest zlodějů a v březnu 2023 dorazí i do českých kin. První trailer vypadá poměrně slibně, rozhodně výrazně lépe než tragická záležitost v americko-české produkci Dračí doupě (2000) s Jeremym Ironsem.

Ústřední skupinu zlodějů, kteří si zadělali na pořádný problém, povede Chris Pine (Star Trek, Wonder Woman, Nezastavitelný). Po jeho boku se budou ohánět Michelle Rodriguez (Rychle a zběsile, Resident Evil), Justice Smith (Jurský svět, Detektiv Pikachu), Regé-Jean Page (Bridgertonovi, Smrtelné stroje) a Sophia Lillis (To, Mařenka a Jeníček v lese hrůzy). Nebude chybět ani britská ikona Hugh Grant v roli hlavního padoucha.

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů
Autor: Paramount Pictures Dungeons & Dragons: Čest zlodějů

Film sází na humor a odlehčenou atmosféru, půjde zkrátka o týmovku a heist ve fantasy balení. Upoutávce dost pomáhá skvěle odsýpající coververze pecky Whole Lotta Love od Led Zeppelin, takže si divák tolik nevšimne béčkem zavánějící výpravy a triků. Režii a scénář dostala na starost dvojice John Francis Daley a Jonathan M. Goldstein (Bláznivá dovolená, Noční hra).

Co říkáte na první trailer?

Zdroj: The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!