Duna: První český trailer odhaluje adaptaci slavného sci-fi románu

Nový sci-fi film Duna, jenž vychází z románové klasiky Franka Herberta, slibuje největší podívanou konce roku 2020.
Duna
Duna
Warner Bros.

reklama

V roce 2020 jsme měli dostat spoustu velkolepých filmů, nakonec jich ale zbyla jen hrstka. Všechno od Rychle a zběsile 9 přes Top Gun 2 až po duel Konga s Godzillou uteklo na rok 2021, musíme si tedy vystačit s málem. V říjnu dostaneme Wonder Woman 1984 a v listopadu Black Widow a bondovku Není čas zemřít. Tou největší lahůdkou by však měla být prosincová Duna.

Epická (a mimochodem dvoudílná!) adaptace románu Franka Herberta nás zavede na pouštní planetu Arrakis, kde se rody Atreidů a Harkonnenů porvou o magické koření zvané melanž. Režisér Denis Villeneuve (Příchozí, Blade Runner 2049) přitom od začátku slibuje parádní zážitek, jenž se v zákulisí přirovnává k nástupu Star Wars nebo Pána prstenů.

Jaká bude realita? Snad ne moc vzdálená veškerým drbům. Teď tu nicméně konečně máme první „důkaz“ toho, že to Duna s oslňováním diváků myslí vážně – nechte se pohltit její první upoutávkou!

Minulý týden navíc vyšla pětice nových fotek od magazínu Empire. Račte se jimi pokochat v galerii, přidali jsme je k předchozím:

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!