Režisér Moulin Rouge natočil film o Elvisovi. Tom Hanks vypadá v traileru opravdu podivně

Král Rock 'n' Rollu, legendární Elvis Presley, bude řádit ve zbrusu novém filmu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hudební životopisný film Elvis
Warner Bros.

reklama

Uběhlo skoro deset let od prvních spekulací, že Elvis Presley dostane nový životopisný film – a konečně je tady první trailer. Biografii nazvanou Elvis režíruje Baz Luhrmann (Moulin Rouge!, Velký Gatsby, Austrálie) a uvidíme v ní Austina Butlera (Tenkrát v Hollywoodu, Mrtví neumírají) v roli Elvise a Toma Hankse jako jeho manažera, proslulého plukovníka Toma Parkera.

Film slibuje shrnutí celého Elvisova života od dětství ve městě Tupelo až do smrti v jeho honosném sídle Graceland. Objeví se v něm i mnoho dalších muzikantů, jimiž se Elvis inspiroval, například bluesman B. B. King (Kelvin Harrison Jr.) nebo Little Richard (Alton Mason).

Hudební životopisný film Elvis
Autor: Warner Bros. Hudební životopisný film Elvis

Ústřední protiváhou Elvise bude ve filmu bezpochyby jeho manažer Tom Parker, který z něj udělal hvězdu a dokázal ho svou marketingovou mašinou držet na výslunní většinu jeho kariéry, která však celkem záhy začala nabírat nebezpečnou trajektorii s tragickým koncem.

Trailer naznačuje, že film půjde podobnou cestou jako nedávný hudební megahit Bohemian Rhapsody, jenž sázel na plynulé propojení hudebních čísel a osobního dramatu. Otázky však vzbuzuje přehnaně divadelní stylizace obou hlavních postav – obzvlášť u Toma Hankse, jehož vzezření a hlas sice ladí se skutečným Parkerem, leckomu však přijdou až moc přehrocené.

O výsledku se každopádně budeme moci přesvědčit 23. června, kdy Elvis vtrhne do českých kin.

Co říkáte na první trailer?

reklama

reklama