Nový český trailer Eternals vysvětluje, jak film navazuje na Avengers 4 a boj s Thanosem

Proč se nesmrtelní superhrdinové, kteří na Zemi přiletěli před 7 000 lety, nezapojili do boje s Thanosem?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Eternals
Marvel Studios

reklama

Nová marvelácká fantasy konečně odpovídá na všechny důležité otázky. Eternals se odehrávají chvíli po Avengers 4 a přímo navazují na osudové lusknutí Tonyho Starka. Návrat poloviny vesmíru spustil tajemné „zrození“ – a nesmrtelní superhrdinové, kteří poklidně žijí na Zemi už 7 000 let, mají pouhý týden na to, aby se s ním nějak vypořádali.

Parta mocných bytostí, jež se chlubí tvářemi Angeliny Jolie, Richarda Maddena nebo Selmy Hayek, se tedy musí dát znovu dohromady a naplnit svůj osud, kterým je likvidace Deviantů. Monstrózní padouši, jež (stejně jako Eternals) stvořili ohromní Celestiálové, se poprvé ukazují až v nové upoutávce. A je to velmi zajímavá podívaná, u níž si leckdo vzpomene na superhrdinské duely od konkurenčního DC.

Eternals
Autor: Marvel Studios Eternals

Marvel se konečně vydává do lehce reálnějších kulis a nebojí se klasického fackování ve vzduchu. Zároveň ale nabízí éterickou podívanou, která nezapře režisérku Země nomádů (Chloé Zhao za film letos vyhrála Oscara), listopadový film tak doprovázejí velká očekávání. Snad je ve finále povede naplnit!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!