Expendables 4 potvrzeni. Kdo v nich bude dělat společnost hvězdě Transformers?

Tým starých vlků z Expendables osvěží trojice nových hrdinů.
Kdo všechno se objeví v dalším díle Expendables?
Kdo všechno se objeví v dalším díle Expendables?
Lionsgate

reklama

Akční týmovka Expendables se vrátí se čtvrtým dílem, který se začne natáčet už tento podzim. Sylvester Stallone navíc prozradil, jaké posily přibere do své úderné jednotky. Nováčky budou 50 Cent, Tony Jaa a Megan Fox.

Rapper a v posledních letech hlavně herec Curtis Jackson neboli 50 Cent není v akčním žánru žádným zelenáčem a po boku Stalloneho se objevil ve třech dílech Plánu útěku. Původně měl hrát už v předchozích Expendables, ale nakonec před ním dostal přednost Terry Crews.

50 Cent ve filmu Dokonalá loupež
Autor: STX Entertainment 50 Cent ve filmu Dokonalá loupež

Mistr bojových umění thajského původu Tony Jaa rozdával donedávna rány v asijských produkcích, ale počínaje jeho účastí v sedmém Rychle a zběsile zakotvil v Hollywoodu. V loňské filmové adaptaci hry Monster Hunter už byl hlavní hvězdou po boku Milly Jovovich.

Tony Jaa ve filmu Monster Hunter
Autor: Screen Gems Tony Jaa ve filmu Monster Hunter

Megan Fox proslavila role ve filmových Transformers od Michaela Baye. Z větších filmů se objevila ještě v novém zpracování Želv Ninja a pak následovala spíše béčka, mezi která patří i akční africké dobrodružství Rogue, ve kterém velela komandu zabijáků.

Megan Fox ve filmu Transformers
Autor: Paramount Pictures Megan Fox ve filmu Transformers

A co další prověření členové bandy? Svou účast zatím potvrdili Randy Couture, Dolph Lundgren a především Jason Statham, jenž má tentokrát dostat větší prostor na úkor Slye. Brzy jistě přibydou další navrátilci, a pokud vás zajímá jméno režiséra, tím bude Scott Waught (Povinnost a čest, Need for Speed).

Těšíte se?

reklama

reklama