Johnny Depp není jediný. Hollywood chce zrušit dalšího herce z potterovských filmů

Nepřístojné chování a další zatčení od policie znamená velký problém nejen pro herce, ale zejména filmového studio.
Nejen Johnny Depp... sérii Fantastická zvířata opustí další důležitý herec.
Nejen Johnny Depp... sérii Fantastická zvířata opustí další důležitý herec.
Profimedia.cz / Warner Bros.

reklama

Johnny Depp možná nebude jediným hercem, který zmizí z potterovské filmové série Fantastická zvířata. Je totiž jistá šance, že ho bude následovat devětadvacetiletý Ezra Miller, jehož kvůli dlouhodobému problematickému chování čeká pozastavení veškerých projektů. Týká se to nejen příštího dílu kouzelnické ságy, ale i jeho důležité role v komiksovém univerzu DC, kde je představitelem superhrdiny Flashe.

Šéfům studia Warner Bros. prý došla trpělivost po posledním Millerově incidentu na Havaji – byl zatčen policií poté, co vtrhnul do ložnice páru, vyhrožoval mu a vzal i osobní věci jako pas nebo peněženku. Už předtím měl s párem konflikt v místním karaoke baru, kde ho prý pohoršoval zpěv duetu Shallow z filmu Zrodila se hvězda. Kvůli jeho agresivní reakci byla přivolána policie. Místní strážci pořádku navíc uvedli, že za necelý měsíc vyjeli celkem k deseti incidentům, v nichž figuroval právě Miller.

Ezra Miller jako Credence Barebone v sérii Fantastická zvířata
Autor: Warner Bros. Ezra Miller jako Credence Barebone v sérii Fantastická zvířata

Studio nad hercem delší čas drželo ochrannou ruku, což se týkalo i kauzy z dubna 2020, kdy byl natočen, jak škrtí ženu před barem v islandském Reykjavíku. Problémy způsoboval i při komplikovaném natáčení filmu The Flash, odmítal se účastnit četných dotáček a několikrát vybuchnul přímo před štábem na place.

Právě už natočený The Flash způsobuje studiu největší vrásky, jelikož Miller účinkuje jako hlavní postava Barry Allen neboli Flash prakticky v každé scéně, a není tak možné film přeobsadit a přetočit. Prozatím byla odložena premiéra na léto 2023. The Flash je navíc ústřední pro novou generaci univerza DC, do něhož se vrací například Batman v podání Michaela Keatona z batmanovských filmů od Tima Burtona.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nový trailer filmu Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

V sérii Fantastická zvířata by nahrazení Millera znamenalo přeobsazení postavy Credence Holkosta. Jistě by to nezpůsobilo takový poprask, jako když filmaři oznámili, že Johnny Depp končí v roli Gellerta Grindewalda. Toho nahradil od třetího dílu oceňovaný dánský herec Mads Mikkelsen. Millerův nástupce se ještě neřeší, zapauzování jeho projektů ale můžeme brát jako signál, že se s jeho kariérou asi nebudou dít hezké věci.

ZDROJ: Rolling Stone, Sky News, The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!