Facebook spouští v ČR unikátní funkci! Během okamžiku pomocí ní vyřešíte problémy s minulostí!

Zbavte se starých závazků rychle a bez problémů.
Facebook spouští Marketplace
Facebook spouští Marketplace
facebook

reklama

Přemýšlíte, kam se starým nábytkem? Elektronikou, kterou nepotřebujete? Anebo kam s kolečkovými bruslemi, z nichž jste už vyrostli? Obyčejně byste takové harampádí odnesli do bazaru, mnohem častěji by vám ale zůstalo bez ladu a skladu ležet ve sklepě a pomalu hnilo. Jenže díky Facebooku se teď už nemusíte stresovat.

Firma miliardáře Marka Zuckerberga totiž spustila v 17 evropských zemích službu Facebook Marketplace a Česká republika ve výčtu zemí nechybí. Během několika kliků si tak můžete vytvořit inzerát a sdílet ho napříč všemi svými přáteli, případně přáteli jejich přátel. Zájemce byste tak mohli najít poměrně jednoduše.

Služba už byla před dlouhou dobou uvedena ve Spojených státech a sklízí tam úspěch a oproti zavedeným službám, jako je eBay nebo jiné české weby, nabízí jedno podstatné plus. Ještě před tím, než něco prodáte nebo koupíte, si totiž můžete prohlédnout profil protistrany a udělat si o daném člověku obrázek. Je to lepší nežli lživé komentáře a hodnocení na stránkách, které nejsou spojeny se žádnou sociální sítí.

reklama

reklama