Fakjů pane učiteli 3 je v dohledu! Na kdy se chystá premiéra?

Zeki a Lisi hlásí comeback.
Fakjů pane učiteli
Fakjů pane učiteli
Constantin Film

reklama

Z Fakjů pane učiteli se v roce 2013 vyklubal velký hit a loňská dvojka na tom byla stejně. Není tedy překvapením, že fanoušci napjatě očekávají třetí díl, který byl oznámen už letos v únoru. Kdy přesně ho uvidíme? S premiérou se dávno počítá na podzim 2017. V tuhle chvíli ale není jisté, zda se nebude muset posunout.

Pročpak? Protože společnost Constantin Film dlouho vyjednávala s Elyasem M’Barekem (představitel Zekiho) a režisérem Borou Dagtekinem o nových smlouvách. Dagtekin si prý nebyl jistý, zda se chce ihned vrhnout na další díl a vzal si nějaký čas na rozmyšlenou – načež M’Barek prohlásil, že další vývoj záleží čistě na rozhodnutí hlavního strůjce série. Jak to nakonec dopadlo? Před pár týdny si Dagtekin a M’Barek v Constantin Filmu sedli ke stolu a odkývli Fakjů pane učiteli 3. Zbývá tedy jen upsat Karoline Herfurth (Lisi) a bandu známých študáků a může se před kamery.

Natočit další Fakjů do roka určitě nebude jednoduché. Pokud se ale sejde všechno potřebné, není to nereálné, jelikož u komedie nehrozí náročná triková postprodukce. Co zatím víme o zápletce? Dagtekin a M’Barek nic konkrétního neprozradili. Prý bychom ale měli dostat víc Lisi než minule a nejspíš dojde na maturitu, což zní jako ideální námět na další komediální pecku.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!