Fanoušci Marvelu se bouří! Bude z Kapitána Ameriky záporák?!

Tenhle zvrat neprošel zrovna hladce...
cap hydra 2
cap hydra 2
Marvel

reklama

Jestli sledujete marvelácké komiksy, nejspíš víte, že dal Steve Rogers na chvíli prostor Samu Wilsonovi. Přesně tak, uniformu Kapitána Ameriky momentálně nosí Falcon, a ačkoliv si v ní vůbec nevede špatně, fanoušci se dlouho těšili na návrat ikonického Rogerse. Minulý týden se jim jejich přání konečně splnilo. Jenže to má malý háček – z pravého Kapitána Ameriky se totiž vyklubal superpadouch.

První číslo nového komiksu končí odhalením, že byl Steve Rogers celou svoji kariéru tajným agentem Hydry. Dokonce z něj vypadne "slavné" zvolání Hail Hydra, a přestože se jedná jen o začátek nového příběhu, ve kterém se může stát ledacos, některé fanoušky Marvelu tyhle vyhlídky moc neuklidňují.

captain hydra
Autor: Marvel captain hydra

Jak se to pozná? Samozřejmě záplavou naštvaných internetových komentářů, scenárista nového komiksu Nick Spencer pak dokonce obdržel i výhrůžky smrtí. Jistě, nějaké plácání na Twitteru v podstatě nic neznamená. Když se ale zamyslíme nad tím, že se jedná o příběh s kreslenou postavou... to někdo vážně klesl tak hluboko?!?

reklama

reklama