Nový trailer Fantastických zvířat 3 ukazuje osudový souboj o kouzelnický svět

Profesor Albus Brumbál bude muset sestavit koalici, aby čelila temným silám Gellerta Grindelwalda.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství
Warner Bros.

reklama

Kouzelnická série odehrávající se dlouho před narozením Harryho Pottera vstoupí už na začátku dubna do třetího z celkových pěti dílů. Snímek s podtitulem Brumbálova tajemství v novém traileru zase pár tajemství poodkrývá, ale složit si z nich celkovou představu nebude úplně jednoduché, protože je jasné, že se velká část příběhu do ukázek prostě nedostane. A to je dobře!

V traileru najdete čerstvou porci záběrů s novým Grindelwaldem, jehož se po nuceném odchodu Johnnyho Deppa ujal oceňovaný dánský herec Mads Mikkelsen (Casino Royale, Doktor Strange, Rogue One: Star Wars Story). To je však samozřejmě jen špička ledovce, kouzelnických lákadel se tentokrát odhalilo mnohem víc.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství
Autor: Warner Bros. Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Kromě traileru jsme se dočkali i povedené série plakátů, jež ukazují 18 nejdůležitějších postav nového filmu. Nechybí mezi nimi Mlok Scamander (Eddie Redmayne), Albus Brumbál (Jude Law), Leta Lestrange (Zoe Kravitz), Tina Goldstein (Katherine Waterston), Jacob Kowalski (Dan Fogler) nebo Nagini (Claudia Kim). Všechny je najdete dole v galerii.

Třetí Fantastická zvířata režíruje potterovský specialista David Yates, který tím zaokrouhlí svůj počet filmů z tohoto světa na magických sedm. Pokud tedy natočí i dvě chystaná pokračování, bude mít na kontě devět kouzelnických celovečeráků.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!