Johnny Depp má skvělého náhradníka. První český trailer Fantastických zvířat 3 ukazuje nového Grindelwalda

Ve filmu půjde o Brumbálova tajemství, ale pro fanoušky bylo dosud největším tajemstvím, jak bude působit nástupce Johnnyho Deppa v roli Grindelwalda.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Johnny Depp a Mads Mikkelsen v roli Gellerta Grindelwalda
Warner Bros.

reklama

Když Johnny Depp 5. listopadu 2020 oznámil, že vyhověl žádosti studia Warner Bros. aby odstoupil z role černokněžníka Grindelwalda ve filmové sérii Fantastická zvířata, byl to pro spoustu fanoušků krok, se kterým se těžce smiřovali.

Záhy naštěstí přišlo oznámení jeho nástupce, kterým je oceňovaná dánská hvězda Mads Mikkelsen (Casino Royale, Hon, Chlast), což utlumilo mnohé vášně. Novou podobu Grindelwalda teď můžeme vidět v prvním plnohodnotném traileru na třetí Fantastická zvířata s podtitulem Brumbálova tajemství, jímž se série přehoupne do druhé poloviny z plánovaných pěti dílů.

Johnny Depp a Mads Mikkelsen v roli Gellerta Grindelwalda
Autor: Warner Bros. Johnny Depp a Mads Mikkelsen v roli Gellerta Grindelwalda

Osud tentokrát zavede hrdiny v čele s Mlokem Scamanderem (Eddie Redmayne) do amazonského pralesa v Brazílii, do školy Castelobruxo, kterou mudlové znají jako El Dorado, protože sídlí v hradu ze zlatých cihel.

Režisérem je stejně jako v případě předchozích dvou dílu David Yates, který natočil i čtyři finální části Harryho Pottera (počínaje Fénixovým řádem), a stává se tak pro filmový svět čar a kouzel podobně důležitou postavou jako autorka knižní předlohy J. K. Rowlingová.

Co říkáte na trailer a nového Grindelwalda?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!