Jak byl nahrazen vyhozený Johnny Depp? První záběry z Fantastických zvířat 3 ukazují nového Grindelwalda

Třetí díl Fantastických zvířat s podtitulem Brumbálova tajemství konečně ukázal Grindelwalda s tváří Madse Mikkelsena.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství
Warner Bros.

reklama

Filmová série Fantastická zvířata, která slouží jako prequel Harry Pottera, má za sebou dva díly z pěti... a jeden menší skandál. Při natáčení třetího dílu totiž produkci (po naléhání studia) opustil Johnny Depp, jenž byl promptně nahrazen Madsem Mikkelsenem.

Johnny Depp jako Gellert Grindelwald
Autor: Warner Bros. Johnny Depp jako Gellert Grindelwald

Hlavní padouch série, černokněžník Grindelwald, tak dostal v listopadu 2020 tvář pana Šifry z bondovky Casino Royale. Trvalo však déle než rok, než studio Warner Bros. ukázalo, jak moc bude Mikkelsen kráčet v Deppových šlépějích.

Místo fotek z placu nebo přímo z filmu se nový Grindelwald představil rovnou v krátké upoutávce, která odhalila první záběry z Fantastických zvířat 3. Prostřední díl chystané pentalogie má podtitul Brumbálova tajemství, bude se odehrávat v Brazílii a... to je zhruba všechno, co o něm zatím víme. Nahoře každopádně máte zmíněnou upoutávku (klasický první trailer dorazí v pondělí) a tady je screenshot Mikkelsenova kouzelnického debutu.

Třetí Fantastická zvířata půjdou do českých kin 7. dubna 2022. A jak všichni víme, budou mít co dělat, aby dokázala, že můžou příběhy s magizoologem Mlokem Scamanderem vystoupit ze stínu Harryho Pottera.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!