Finále Black Widow konečně dává smysl. Vysvětluje ho vystřižená scéna

Prázdné místo na konci Black Widow bylo konečně uspokojivě zaplněno.
Black Widow
Black Widow
Marvel Studios

reklama

Finále komiksovky Black Widow u spousty diváků vyvolalo rozporuplné reakce, protože film nevysvětlil, jak se Nataša dostala ze zajetí ministra obrany Rosse (William Hurt), a působil proto dost matoucím dojmem. Nové bonusové materiály filmu to však napravují a přidávají původně vystřiženou scénu, s níž se fanoušci podělili na sociálních sítích.

Původní verze filmu ukazuje, jak vládní vojáci vedení Rossem dorazí k troskám Rudé komnaty, kde nakonec zajmou Natašu Romanovovou neboli Black Widow. Nevidíme však, co bezprostředně následovalo a film najednou přeskočí o dva týdny dopředu, kdy se hlavní hrdinka vydává osvobodit z vězení zadržené Avengers.

Nová scéna výrazně pomáhá v návaznosti. Dozvídáme se, že je poražená záporačka Taskmaster odvezena k ošetření Rossovými muži a že mu Nataša lže, že celou operaci zvládla sama, čímž vynechává Jelenu a dává jí více prostoru do budoucna. V závěru pak vidíme, jak Nataša uniká z obrněného vozu, v němž je převážena pryč.

„Tohle mělo být od začátku součástí filmu. Jak to z něho sakra mohli odstranit?“ reagoval na Twitteru fanoušek s názvem Mr.9.

Souhlasíte s ním?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!