FOTO: J. K. Rowlingová odhalila zásadní informaci k novým filmům ze světa Harryho Pottera! Největší radost z ní budou mít fanoušci Brumbála!

Už se nemůžeme dočkat!
odhalenibeastsx1
odhalenibeastsx1
Warner Bros.

reklama

Kolem nové série Fantastická zvířata a kde je najít se bude v příštích letech psát ještě hodně. První film nové ságy se totiž povedl. Chválí ho kritici i diváci, kteří ještě několik týdnů po premiéře stále chodí do kin v hojných počtech.

Fantastická zvířata a kde je najít

Harry Potter má skvělého nástupce! Tady je 5 důvodů, proč musíte vidět Fantastická zvířata!

Zejména jim teď chtěla autorka scénáře i knih J. K. Rowlingová nejspíš udělat radost. Už nějakou dobu před premiérou se totiž vědělo, že se první snímek této nové série bude odehrávat v roce 1926. A nyní už je díky jejímu tweetu známo, kdy to celé skončí.

Přesně tak, poslední film by se měl podle spisovatelčiných slov odehrávat v roce 1945. To je rok, který byl důležitý hned z několika důvodů. Zaprvé, skončila 2. světová válka a zadruhé, odehrál se slavný duel mezi Brumbálem a Grindelwaldem, po kterém se Brumbál stal majitelem Bezové hůlky. Samozřejmě, co všechno se stalo mezi tím a koncem prvního filmu, to si autorka nechává logicky pro sebe. Každopádně tohle ujištění, že to opět celé skončí epickým duelem, nám rozhodně udělalo radost.

 

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!