FOTO: Tahle hvězda má hrát v Deadpoolovi 2! Představitel Wolverina prozradil, kdo bude Deadpoola ničit

Kdo by si mohl zahrát roli drsňáka Cabla ve dvojce Deadpoola?
Odhalil herec Hugh Jackman kdo si zahraje Cabla ve dvojce Deadpoola?
Odhalil herec Hugh Jackman kdo si zahraje Cabla ve dvojce Deadpoola?
20th Century Fox/instagram.com

reklama

Už nějakou dobu víme, že ve dvojce Deadpoola se objeví jeho komiksový kámoš Cable, stárnoucí drsňák cestující časem, který se pyšní šedivými vlasy, zjizvenou tváří a napůl robotickým tělem. Co ale stále nevíme, je, kdo si tohohle pána v nadcházejícím snímku zahraje.

Nejvíce nelegálně stahované filmy roku 2016

Deadpool, Warcraft nebo Star Wars? 10 nejpirátěnějších filmu roku 2016 vás v mnohém překvapí!

Mezi herce, kteří už s rolí byli v minulosti spojováni, se řadí například Liam Neeson, Mel Gibson, Stephen Lang, Dolph Lundgren nebo Keira Knightley. Nyní se k nim ale přidala ještě jedna hodně nečekaná volba.

Objeví se bývalý Bond ve dvojce Deadpoola?
Autor: Instagram.com Objeví se bývalý Bond ve dvojce Deadpoola?

Jak z fotky poznáte, sedí na ní zleva Hugh Jackman (Wolverine), Pierce Brosnan (James Bond) a Ryan Reynolds (Deadpool). No a protože dva z herců mají co dočinění s X-Menovským univerzem, vzali si to teď fanoušci jako důkaz toho, že Pierce Brosnan jedná právě o roli Cabla ve filmu. Dalším argumentem je pak jistě jeho ideální postarší vzhled. Co mu ale naopak chybí, je vypracované tělo.

Nic samozřejmě nebylo potvrzeno ani vyvráceno a na oficiální casting si stále musíme ještě pár týdnů počkat. Každopádně chtěli byste bývalého Bonda vidět řádit po boku ujetého Deadpoola?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!