7 drsných pravd o Disneym, které totálně změní váš pohled na vaše oblíbené filmy!

Co spojuje všechny záporáky z disneyovek?
Co všechno fanoušci odhalili z filmů od Walta Disneyho?
Co všechno fanoušci odhalili z filmů od Walta Disneyho?
Walt Disney

reklama

Když se řekne Walt Disney, většina lidí si správně vybaví jejich animovanou tvorbu. Tohle známé hollywoodské studio je momentálně díky značkám, jako jsou Star Wars a Marvel, sice o krok dál, my se však dnes budeme ještě soustředit na tu pohádkovou část.

V průběhu let fanoušci disneyovek zhlédli desítky pohádek, a tak není divu, že si postupně začali všímat různých postupů, podobností a dalších zajímavostí, které většinu těchto filmů spojují. O které jde a jaké další pravdy vám Disney tají? To se teď dozvíte na následujících řádcích.

1
Autor: Walt Disney 1

1. Všichni záporáci milují zelenou.

2
Autor: Walt Disney 2

2. Tarzan se učí číst z pohádek. Zvíře se učí číst z Romea a Julie. Bella je nekompromisní učitelka.

3
Autor: Walt Disney 3

3. Rukavice ve filmech představují tajemství. Postavy, které nosí rukavice, zákonitě něco tají. Elsa zjevně tají svou moc. Hádejte, kdo ještě nosí celý film rukavice.

4
Autor: Walt Disney 4

4. Víte, jak poznáte záporáka z disneyovky? Bude všem říkat blázni.

5
Autor: Walt Disney 5

5. Kolik balení barvy by bylo potřeba a jak moc by stálo přebarvit Locice vlasy? Fanoušci to spočítali. Průměrně jsou potřeba tři barvy na 30 cm vlasů. Když budeme počítat s tím, že Locičiny vlasy měří podle knih asi 21 metrů (nebo 2100 centimetrů), dostaneme se jednoduchou rovnicí k číslu 210. Přesně tolik barev by bylo potřeba. A na kolik by to vyšlo? Dejme tomu, že barva na vlasy stojí 140 Kč. Locika by za změnu barvy vlasů zaplatila skoro 30 tisíc. Jo, někdo měl až příliš mnoho času.

6
Autor: Walt Disney 6

6. Zajímalo vás jako malé, proč neměly dívky rády Aladdina v této scéně? To bude proto, že vám jako malým nedošlo, že se nacházel v nevěstinci a neměl žádné peníze. Tak proto. Dětství navždy zkaženo?

7
Autor: Walt Disney 7

7. Fanoušci konečně přišli na to, podle koho byli vymodelovaní žraloci z Hledá se Nemo. Zleva jsou to Tom Hiddleston, Michael Fassbender a Benedict Cumberbatch. Už to taky vidíte?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!