4 nejlepší role Giny Carano: Od Rychle a zběsile k Deadpoolovi

Gina Carano začíná být v akčních rolích jako doma. Ve kterých se jí dařilo nejvíc?
Rychle a zběsile 6
Rychle a zběsile 6
Universal pictures

reklama

V sobotu ve 22.15 se na COOLu rozjede akční thriller Mrazivý lov. Zápasnice Gina Carano se vám v něm představí jako válečná veteránka, jíž se vymkla z rukou záchrana uneseného syna. Namísto šťastného konce se za ním musí vydat do nemilosrdných hor, kde po ní nepůjdou jenom únosci, ale i vlci a mráz. Věříme ale, že to Gina nějak zvládne, koneckonců původní zápasnice MMA nás nezklamala ani ve vybrané čtveřici jiných bijáků.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mrazivý lov - upoutávka

04) Cara Dune (The Mandalorian)

A začneme od konce zatím posledním výskytem Giny v seriálovém hitu The Mandalorian. I když se Gina v posledních letech ve filmech objevovala poskrovnu, opět připomněla, že dovede zbouchat libovolného akčního hrdinu nejen přesvědčivě, ale zdaleka nejlépe mezi soudobými herečkami. V Mandalorianovi si zahrála roli alderaanské drsňačky, která dříve kopala za Impérium, později se však přidala na stranu Rebelů.

03) Riley (Rychle a zběsile 6)

Rovněž v šestce Ryche a zběsile z roku 2013 rozdávala Gina rány jako na běžícím páse. A dokonce opět potvrdila i schopnost hrát. Ačkoliv se Gina asi nikdy nemusí obávat nominace na Oscara, její rolička dvojité agentky působila přesvědčivě nejen během akčních scén v čele s parádní bitkou v londýnském metru. Fanoušci Giny Carano ale mohli tou dobu už dva roky vědět, že má tohle děvče akci prostě v krvi.

02) Mallory Kane (Zkrat)

Gina však zvládla natočit nejen pár krátkých akčních scén, ale celý akční celovečerák! Zkrat se točí kolem její postavy superagentky, která by byla rovnocennou protivnicí pro Jamese Bonda i Jasona Bournea. V režii Stevena Soderbergha (a s pomocí Ewana McGregora nebo Michaela Fassbendera) je nicméně Zkrat přinejlepším pěkně natočeným béčkem s překvapivě malou mírou invence. A to píšeme s láskou!

01) Angel Dust (Deadpool)

Čistě z úcty ke kvalitním filmům musíme ale na první místo posadit Deadpoola! Gina si tu sice příliš nepokecá, a navíc hraje záporačku. Dovede si však vzít na ránu i samotného Colossa a popravdě, superhrdinská role k ní sedne víc než snahy natočit vlastní akčňák nebo sekundovat frajerům ve světech, kde platí "naše" fyzikální zákony. Doufáme tak jen, že se s ní třeba v marvelovkách ještě někdy potkáme!

Mrazivý lov začíná na Prima COOL v sobotu ve 22.15.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama